Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [JS]Generator-Begginer
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
xXxReaperxXx
Chciałbym skrypt na generator haseł i loginów

Chodzi mi o to, że ja bym wpisywał Loginy i Hasła, a po nacisnieciu na wygeneruj pojawiła by się jedna para np login: xxxxxx hasło:xxxxxx

Po naciśnieciu jeszcze raz na wygneruj pojawiła by się inna para np. login: aaaaaa hasło:aaaaaa

Jestem nowy w tym, i nie potrafie sam zmieniać skryptów.

Generator miej więcej wyglądał by tak:



Było by fajnie gdyby można było zmienić button pod Wygeneruj i Tło generatora, lecz nie musi być.
piotrooo89
nie rozumiem? chcesz dodawać loginy a ktoś jak się będzie chciał zarejestrować to pobierze te loginy np z bazy danych? jeśli jak to poczytaj o AJAX. jeśli nie to sprecyzuj.
batman
Przenoszę na poszukuję.
xXxReaperxXx
Nie to nie ma tak byc, ma to byc generator, ktory bedzie generowal dane, ktore sa w skrypcie, nie wiem jaka jest na to funkcja, poprostu bylby sobie generator i by generowal pary haslo i login,     np. na poczatku wygeneruje pare 23 Login:kkkkkkk Hasło:ffffffff, nastepnie jak ktos kliknie w wygeneruj to wygeneruje inna pare np 312 Hasło:acdc Login: Buahaha do tego wybierania losowego wiem ze jest funkcja randomize i  wiem tylko tyle.



Ja posiadam Hasła i Loginy, generator ma poprsotu wygenerowac jedna z par
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.