Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: informacja+zdjęcie
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
orzeszek
Dzień dobry.
Szukam skryptu, który pozwoliłby umieścić na stronie zdjęcie wraz z krótką notką. Zależałoby mi na tym, by mogły dodawać to osoby nie mające możliwości przesłania pliku graficznego przez ftp. Być może coś w stylu systemu newsów, ale znalazłem system umożliwiający umieszczanie zdjęć jaco.News, któy u mnie nie działa mimo, że zainstalowałem wszystko jak było w dokumentacji. Pojawiają się błędy po zalogowaniu sad.gif.
Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdr.
orzech
Jabol
może powiesz nam jakie to błędy, jaki to skrypt, co to znaczy "jak w dokumentacji" itp?
orzeszek
Aha, dobrze już pisze od początku. Skrypt nazywa się jaco.News, można go znaleźć tutaj: http://scrypty.com/skrypty_php.php?op=view&kat=8 Przeczytałem co autor kazał znaczy plik readme/html i postąpiłem dokładnie z instrukcjami. Próbowałem odpalić plik admin.php i już przed wpisaniem hasła i logginu pojawiło się

Warning: open(/tmpsess_ececb842dba9cfbdb07bc0ca0457f357, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in c:usrwwwnews_txtadmin.php on line 2

potem

Warning: open(/tmpsess_ececb842dba9cfbdb07bc0ca0457f357, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0

Ja się przyznaję, że nie znam się na php. Korzystam z gotowych skryptów i zaznaczam skąd pochodzą, tak jak życzą sobie tego ich autorzy. Jeżeli ktoś miałby ochotę obejrzeć ten plik i podpowiedzieć co zrobić by zadziałało, to byłbym wdzięczny.
pozdr.
orzech
Jabol
utwórz katalog c:tmp i zmień w php.ini dyrektywe session.save_path z /tmp (unixowe) na c:tmp
orzeszek
:) Pomogło, dziękuję. Mam nadzieję, że jak wrzucę na serwer, to będzie bez problemu działało.
pozdr.
orzech
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.