Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Integracja wordpress jako CMS prywatnej strony www
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Fuli5
Hejka ... powiedzcie mi czy nacie jakis toturial czy opis jak uzywając wordpresa zrobić CMS na własnej stronie ... Tzn wykożystując panel administracyjne wordpresa do aktualizacji treści na normalnej stronie www .. znalazłem dziś formę która robi strony www na zamówienie i właśnie jako cms używa panelu wordpress ... poprostu tam sa stworzone gotowe strony .. których treśc zapewne jakos includowana w html wyświetla się na normlanej stronie www...

Zapewne trzeba wstawić w kod HTML jakis include czy coś... ale co wstawić bo nie wiem gdzie się to znajduje w plikach wordpresa...
ActivePlayer
Używa sie wordpressa, instalując go i używając na przykład zakładki 'Strony' w panelu wordpress'a do zarzadzania podstronami serwisu.
Fuli5
nie zostałem zrozumiany smile.gif to wiem .. sma mam 3 serwisy postawione na WP ... i bardzo lubię ten program.skrypt ... chodzi mi o to .. np.

Mam stronę www.xxxx.pl zbudowaną standartowo z 3 kolumn .. prawa menu, lewa jakieś tam pierdoły .. i środek to główne okno gdzie jest treść ... powiedzmy teraz w jakims folderze na serwerze instaluje WP ... i robie w nim tak jak napisałeś strony i podstrony zawierające treść..

Teraz te okna główne z WP jakoś includuje w oknie głównym mojej www.xxx.pl i w te sposób logując się do WP mam gotowy panel administracyjny z edytorem do strony www.xxxx.pl

Da się to jakoś zrobić ....

Dpo tego jeszcze fajnie by było includować widget ten w którym możemy pisac co chcemy, nawet HTML .. to tez był by gotowy system np na kolumne lewą ....

ehh czyli raczej nikt nie wie gdzie szukać tego czegoś ? napewno to kwestia jednej linijki kodu ze ścieżką wstawiającej na mojej normalnej www div-a z oknem głównym/tekstem z wordpress zainstalowneog powiedzmy w podfolderze....
rafalp
Piszesz bardzo niewyraźnie i chaotycznie. Masz 2 rózne strony? (www.xxxx.pl, www.xxx.pl)
Może chodzi Ci o zrobienie skórki czyli zamiana standartowej strony HTML na "theme" do wordpressa? Jeśli tak to opis robienia można znaleść na stronie domowej WP.
Fuli5
Hmm oki postaram się teraz jasno ... smile.gif

Chodzi mi o to aby wykożystać panel CMS z wordpress do zarządzania treścią na stronie która nie jest strona zrobiona na wordpress ... Powiedzmy moja strona wspomniana www.xxxx.pl jest zwykłą strona na divach, kolumna prawa, środkowa(główna) i lewa. W kolumnach bocznych czyli prawa i lewa są menu do kolejnych podstron i inne rzeczy a jak nie trudno się domyślić w kolumnie środkowej czyli oknie głównym jakaś treśc np. Newsy ... O Nas, Ofera ...

Postanowiłem to narysować i chyba już wszystko powinno być jasne smile.gif

http://www.knp-ur.pl/test/wordpresss.JPG

Prosze o pomoc jeśli ktoś wie z kąd wyciągnac kod który by wstawiał tą treść z szablonu wordpress
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.