Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [phpbb] Problem z kodowaniem
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
MP1
Pierwsze uruchomienie forum - w kodzie: iso-8859-2, w przeglądarce: Europa Środkowa (Windows) - niezgodność?... Nie wyświetlają się polskie litery (ą, ś) w nazwach kategorii i ich opisach.

Kolejne uruchomienia fora - w kodzie: iso-8859-2, w przeglądarce: Europa Środkowa (ISO)... Nie wyświetlają się polskie litery (ą, ś) w pozostałych cześciach fora (oprócz nazw kategorii i ich opisów).

Czym taki konflikt może być spowodowany? Czy mogę uzyskać opis, w jakim pliku jakie kodowanie powinno być?
MP1
Jeśli w pliku lang_main.php wstawię kodowanie:[xml:1:1ffa793162]<meta http-equiv="Content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2"/>[/xml:1:1ffa793162] to są polskie litery, ale nie mogę uruchomić panelu administracyjnego i wyskakuje komunikat:
Cytat
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at c:usrkrasnalwwwmp1dataforumlanguagelang_polishlang_main.php:1497) in c:usrkrasnalwwwmp1dataforumadminindex.php on line 577

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at c:usrkrasnalwwwmp1dataforumlanguagelang_polishlang_main.php:1497) in c:usrkrasnalwwwmp1dataforumadminindex.php on line 578


Więc co muszę zrobić, aby wszystko się zgadzało:?:
MP1
Poradziłem sobie. W komentarzu // wstawiłem META.
Ale potrzebuję jeszcze zmienić wygląd hintu, który pojawia się po najechaniu na nazwę tematu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.