Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak to mozliwe phpbb dziala a phpnuke nie
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
cyngiel
a wiec pisze dziala mi phpbb, phpbb+1.3 a bluedragon lub phpnuke mi nie chce ruszyc

w bluedragonie zakonczylem instalacje wcisnalem link index i blad jakis
wassago
to moze napisz co ci nie dziala... jakies bledy? sory ale moja magiczna kula nie dziala ostatnio...
cyngiel
Eureka bluedragon dziala!! bo w mi sie nazwy baz pomieszaly

moze w phpnuke jakies literowki mialem :]
cyngiel
blad w phpnuke:



Warning: Failed opening 'language/lang-.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /phpnuke/html/mainfile.php on line 189

Warning: Failed opening 'admin/language/lang-.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /phpnuke/html/mainfile.php on line 204

Warning: Failed opening 'themes//theme.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /phpnuke/html/header.php on line 31

Fatal error: Call to undefined function: themeheader() in /phpnuke/html/header.php on line 47
Sh4dow
co do tych bledow to chyba brakuje ci ustawien z bazie. Przegranie ppnuke i danie dostepu nie zalatwia sprawy, musisz jeszcze utworzyc tabele w bazie danych kozystajac z pliku sql, w manualu (albo readme) powinno byc napisane co trzeba zrobic.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.