Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Analizator np. Allegro
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
gablot
Witam! nie wiem czy w dobrym miejscu pisze i czy w ogóle na dobrym forum ale potrzebuję programu, skryptów php albo cokolwiek do śledzenie aukcji allegro. Piszę to na forum php bo słyszałem o czymś takim jak WebApi ale pewien nie jestem czy zdołam znaleźć pod tym tego co szuka. A chodzi mi o śledzenie aukcji ale nie swoich tylko innych użytkowników (dokładnie chodzi o ilość sprzedaż i ich analiza- wielkość w danym miesiącu itp). Wszelkie pomysły bardzo mile widziane. Myślę że już nie jeden z was analizował aukcje allegro jakieś firmy i pewnie wie o co mi biega z góry wielkie dzięki
Dariusz2
http://webapi.allegro.pl/uploader.php
gablot
ok to już poszukałem chodziło mi bardziej o odpowiedź (zanim się tym WebApi zajmę) czy w ogóle będę w stanie napisać taki program który prześledzi mi nie moje konto na allegro ale kogoś? dokładnie chodzi mi tylko o ilość wszystkich sprzedanych rzeczy przez użytkownika suma ich wartość itp.questionmark.gif
dr_bonzo
Cytat(gablot @ 2.04.2009, 11:55:23 ) *
ok to już poszukałem chodziło mi bardziej o odpowiedź (zanim się tym WebApi zajmę) czy w ogóle będę w stanie napisać taki program który prześledzi mi nie moje konto na allegro ale kogoś? dokładnie chodzi mi tylko o ilość wszystkich sprzedanych rzeczy przez użytkownika suma ich wartość itp.questionmark.gif


Na 99.9% sie nie da - masz dostep tylko do swoich aukcji przez to API, takto mialbys dostep do danych osobowych wszystkich uzytkownikow allegro (a masz tylko do tych ktorzy kupili na twojej aukcji).
Zreszta sprawdz sobie - zaloguj sie na swoje konto! i sproboj pobrac info o aukcji innego usera.
gablot
hmm ja nie chce posiadać jego danych osobowych ale śledzić jego wystawione aukcje. To tak jakbym dodał do obserwowanych wszystkie aukcje jakiegoś użytkownika. A jak tylko dodałby inna aukcje to miałbym podgląd ze to zrobił i ile tych przedmiotów sprzedał np w ciągu miesiąca. Takie coś mnie interesuje. czy jest to możliwe za pomocą WebApi a możne jest lepsze rozwiązanie?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.