Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt do obsługi pytań
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
RESCUE1
Mam już dość. Przeszukałem milion stron ze skryptami, próbowałem przerobić znalezione skrypty, wreszcie chciałem napisać własny, ale jestem zbyt zielony :cry: Pomóżcie
Potrzebny jest mi skrypt typu "napisz do bravo" :wink:
a dokładniej:
Ma to być skrypt do obsługi pytań na stronie.
Wchodzi gość na stronę i poprzez formularz z polami imie, mail, pytanie zadaje pytanie, które jest widoczne na stronie.
Nastepnie przychodzi własciciel strony, loguje się i odpowiada na pytanie. Odpowiedź jest widoczna pod pytaniem. itd

coś w stylu:
tomaszek zjadłem wczoraj frytki i dziś mam zgage czy mozliwe ze jestem w ciązy ?
Drogi tomaszku na 100% nie jesteś w ciązy
natalia mam pryszcza na nosie co z nim zrobic ?
wyciśnij

Ma ktoś podobny skrypt questionmark.gif? albo jakieś sugestie jak jakis skrypt przerobić questionmark.gif?
mam serwer z php, cgi, mysql

POMÓŻCIE :cry:
Yacho
Cytat
Mam już dość. Przeszukałem milion stron ze skryptami, próbowałem przerobić znalezione skrypty, wreszcie chciałem napisać własny, ale jestem zbyt zielony :cry: Pomóżcie
Potrzebny jest mi skrypt typu "napisz do bravo" :wink:
a dokładniej:
Ma to być skrypt do obsługi pytań na stronie.
Wchodzi gość na stronę i poprzez formularz z polami imie, mail, pytanie zadaje pytanie, które jest widoczne na stronie.
Nastepnie przychodzi własciciel strony, loguje się i odpowiada na pytanie. Odpowiedź jest widoczna pod pytaniem. itd

coś w stylu:
tomaszek zjadłem wczoraj frytki i dziś mam zgage czy mozliwe ze jestem w ciązy ?
Drogi tomaszku na 100% nie jesteś w ciązy
natalia mam pryszcza na nosie co z nim zrobic ?
wyciśnij

Ma ktoś podobny skrypt questionmark.gif? albo jakieś sugestie jak jakis skrypt przerobić questionmark.gif?
mam serwer z php, cgi, mysql

POMÓŻCIE :cry:


[OT] Wiec - kazdy redaktor w BRAVO w okolicy karku ma wtyczke RJ45 - probonuje podpiac kazdego do serwera skonfigurowac polaczenie PPPoD (PPP over Dumbass) i zaimportowac zawartosc ich mozgu do bazy SQL (bez obaw 2 mb starczy na cala redakcje .... z kodem php nie powinno byc problemu smile.gif [/OT]

Sorry jak kogos urazilem ale to mnie mega rozbawilo biggrin.gif
RESCUE1
laugh.gif he he he , nie no to z tym BRAVO to był tylko przykład jak to to ustrojstwo ma działac - tak mi sie jakoś z tymi kretyńskimi bravopytaniami skojarzyło biggrin.gif
Yacho
A teraz na powaznie - musisz trzymac w bazie wszystkie mozliwe pytania - odpowiedzi - w kodzie php musisz "powiazac dane pytanie z odpowiedzia np za pomoca ciagu instrukcji [manual:2d81771378]switch()[/manual:2d81771378] - natomist w samym zalozeniu wyjdzi to kiepsko - trudno jest zrobic takie cos powniewaz ile ludzi tyle pytan snitch.gif

Ogolnie to jedyna sensowna droga - jesli ktos wie coswiecej niech powie - sam chetnie poslucham....
nobody
Tworzysz sobie tabele pytania, dajesz pola typu: id,autor,pytanie,odpowiedz - odpowiedz standardowo jest pusta. Tworzysz jakis panel logowania dla "Pauliny@bravo", zeby mogla odpowiadac na pytania. Robisz np. wyswietlanie pytan bez odpowiedzi, usuwanie wybranych pytan itd. Paulina wybiera pytanie, daje odpowiedz - zapisujesz to do bazy danych i tyle filozofi.
RESCUE1
Cytat
Mam już dość. Przeszukałem milion stron ze skryptami, próbowałem przerobić znalezione skrypty, wreszcie chciałem napisać własny, ale jestem zbyt zielony :cry: Pomóżcie


:? kurcze, a może jakaś bardziej przystępna dla "zieleniaka" solucja ?

bo nobody version rozumiem, ale z wykonaniem bedzie gorzej...

myslałem, żeby przerobic jakiś skrypt do prowadzenia faq, ale we wszystkich pytania dodaje admin, a nie ludnosc :?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.