Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: drzewko i nowy dział
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania
nieraczek
1. Czy z wyświetlania postów w formie drzewka i linearnego korzysta dużo osób ? Bo ilekroć wejdę z google do jakiegoś tematu tutaj to widzę posty w formie drzewka - a mnie interesuje tylko widok standardowy, a tymczasem z google tutaj mam to wstrętne drzewko. Byłbym szczęśliwy jakbyście usunęli to drzewko i linearny. ;]

2. Moglibyście dodać dział 'bezpieczeństwo' ?
kwiateusz
1. zawsze możesz sobie przestawić
2. nie widzę głębszego powodu dla takiego działu zwłaszcza że nie określiłeś tematyki bo bezpieczeństwo zaczyna się od karate, a kończy na zmykaniu w pokoju bez klamek...
nieraczek
1. tylko jak otwieram kilkanaście stron to już takie zmienianie z drzewka na standard nie jest wygodne
2. zabiezpeczanie sie przed różnymi atakami, np. atakami csrf - szukałem cały dzień, a nie znalazłem jasnego opisu jak się przed tymi atakami zabezpieczeć - wszedzie tylko opisy jak wygląda taki atak, a opis zabezpieczenia to zwykle dwa niejasno sformułowane zdania. Najdokładniejszy opis jaki znalazłem to to, że do formularza dodaje się ukryte pole z tokenem . A ja chciałbym dokładniejszego opisu. Inni może mają także inne pytania o bezpieczeństwo.
kwiateusz
2. wybierz odpowiedni dział i zapytaj btw skoro znasz metody ataku to co za problem zrobic tak zeby nie zadziałały no i z własnego podworka (2 wynik z google) http://wortal.php.pl/wortal/artykuly/bezpi...hp/csrf_dodatek

1. co do tego to zastanowie się, moze zamiana miejscami w menu wystarczy smile.gif

edit: od teraz google będzie indeksowac tylko standardowy smile.gif
AxZx
Cytat(kwiateusz @ 10.04.2009, 22:09:45 ) *
edit: od teraz google będzie indeksowac tylko standardowy smile.gif


no i super smile.gif czekałem na to. dzięki.
Spawnm
nie ty jeden smile.gif
kwiateusz
trzeba było zgłosic wcześniej smile.gif
Spawnm
miałem , ale zawsze zapominałem bo zajmowałem się tym co znalazłem na stronie tongue.gif
dr_bonzo
Ja tez sie ciesze ze to fixneliscie.

Ja nie zglaszalem, bo po @#(*$& zamykalem okno smile.gif

--
trzymaj fason tongue.gif

~erix
kwiateusz
aleee nie zmusze gogla zeby stare linki wyrzucił z pamięci smile.gif więc aż tak różowo na razie nie będzie
bim2
Nie można sprawdzać czy jak wchodzę na stronę to refererem jest google i wtedy nie zmieniać ustawień smile.gif albo nawet wczytywać nasze domyślne winksmiley.jpg
nieraczek
Widzę, że nie ja jedyny nie lubię tego drzewka biggrin.gif

---------------------
@edycja


Czy ten problem z drzewkami został rozwiązany ? Bo często nawet po wejściu po wejściu z tego forum do tematów zawierających dużo postów widzę je w formie drzewka i muszę zmieniać. smile.gif
mike
Cytat(nieraczek @ 1.05.2009, 20:49:58 ) *
Czy ten problem z drzewkami został rozwiązany ? Bo często nawet po wejściu po wejściu z tego forum do tematów zawierających dużo postów widzę je w formie drzewka i muszę zmieniać. smile.gif
Nie, nie został.
Do dziś nie wiadomo dlaczego w dobie informacji i internetu część ludzi nie potrafi znaleźć jakiejś informacji tongue.gif
kilab
Witam, mam chyba podobny problem jak autor tematu. Nie chcę zakładać nowego tematu więc się podpinam. Otóż wolałbym przeglądać forum w widoku standardowym, nie w widoku drzewa. Owszem, mogę zmieniać co temat, ale to nie jest zbyt wygodne, a w ustawieniach forum raczej nie ma opcji żeby ustawić jakoś widok domyślny. Więc pytanie, czy zmiana widoku, tak aby domyślnie był standardowy jest jakoś możliwy? Bo z powyższych postów wnioskuję, że raczej nie, ale to jest dla mnie nie zbyt jasne. Więc?  dry.gif
kwiateusz
jesli czesto uzywasz wyszukiwarki googla to nie mozna, chyba ze poprawią wyniki wyszukiwania. Pozostałych widokow nie usune bo moze ktos uzywa
Spawnm
a nie można dodać if (widok=drzewko) widok=normalnie ?
Potem by się to wywaliło (gdy google zapisze normalny widok )
kwiateusz
a co jak ktos chce miec widok drzewka? kiedys pracowalem nad rewritem ze jesli referer to google i w linku jest zmiana widoku to przekierowuje, ale mi nie wyszlo smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.