Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypty na potrzeby radia internetowego.
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
mumin2002
Czesc, jestem nowy a wiec chce sie z wami przywitac. Przejdzmy do tematu potrzebuje nastepujace skrypty na strone radia internetowego . Radio dopiero powstaje bedize opierac sie na techniece shout cast przejdzmy do tematu.
:arrow: KONSOLA DJ POZDROWIENIA( chodzi tu o to aby np ktos wypełna formularz jet tam Nick:Mumin2002 i Tresc:lalalalaal mozna dac na wyslij i wyczycs jezeli ktos da na wyslij ta informacja musi sie pojawic w jakims pliku txt ktory musi byc chroniony hasłem nastepnie zeby szło jeszce usunac jak sie przeczyta wiadomosc z tego pliku txt.
:arrow: ILU SŁUCHACZy ( chodzi o to ze na stronie którą generuje shout cast jest suma ilu ludzi słuch radia a takze czy akórat ktos prowadzi audycje czy nie...)
:arrow: KTO GRA ( tez to sie znaduje na stronie ktora generuje shout cast polega na tej samej zasadzie lu ludzi slucha)
:arrow: JAKI REKORD I KTO ( chodzi o to ze na stronie sie wyswietli kto na jakisj audycji pobił rekord grnia ile sluchaczy sluchalo itp.smile.gif

Na samym wstepie chciałbym powiedzieć ze pieniądze nie wchodza w rachube...
Saint
Cytat
:arrow: KONSOLA DJ POZDROWIENIA( chodzi tu o to aby np ktos wypełna formularz jet tam Nick:Mumin2002 i Tresc:lalalalaal mozna dac na wyslij i wyczycs jezeli ktos da na wyslij ta informacja musi sie pojawic w jakims pliku txt ktory musi byc chroniony hasłem nastepnie zeby szło jeszce usunac jak sie przeczyta wiadomosc z tego pliku txt.


Nie lepiej na maila np. tak:

to wstawiasz do htmla:

Kod
    <div align="center"><b><form name='feedback' method='post' action="./mail.php">

    <font face="Verdana" size="1">Your name (or nickname):</font></b>&nbsp;&nbsp;<input type="text" name="name" size="20"></p>

    <p><font face="Verdana" size="1"><b>Your email (if you want a reply):</b></font>

    <input type="text" name="email" size="20"></p>

    <p><font face="Verdana" size="1"><b>Your Message:</b></font></p>

    <p><textarea name="feedback" rows="8" cols="45"></textarea></p>

    <p><input type="submit" name="send" value="Submit"></p></center>


a to dajesz w pliku mail.php

Kod
<?



$to = "twoj_mail"; // E-mail address to send mail to.

$subject = "temat"; //Subject of the e-mail

$message = "Here is an e-mail, sent to you using mail.php;>:



Name: $name

E-mail address: $email

Feedback: $feedback



E-mail created using php Form Mail Lite v 1.3, available at http://www.resource-reactor.com"; // Message shown at other end  (the e-mail).

mail($to, $subject, $message, "From: $name <$email>nX-Mailer: php/" . phpversion());

header( "location: http://twoje_radio.pl" ); //url to re-direct to after mail has been succesfully sent.

?>


mozna go dowolnie modyfikowac takze nie bedzie chyba trudno zeby zapisywal do pliku tekstowego.

Cytat
:arrow: ILU SŁUCHACZy ( chodzi o to ze na stronie którą generuje shout cast jest suma ilu ludzi słuch radia a takze czy akórat ktos prowadzi audycje czy nie...)
:arrow: KTO GRA ( tez to sie znaduje na stronie ktora generuje shout cast polega na tej samej zasadzie lu ludzi slucha)
:arrow: JAKI REKORD I KTO ( chodzi o to ze na stronie sie wyswietli kto na jakisj audycji pobił rekord grnia ile sluchaczy sluchalo itp.smile.gif

Na samym wstepie chciałbym powiedzieć ze pieniądze nie wchodza w rachube...


poszukaj na www.hotscripts.com
Emtec
Spox....a jeśli moge sie spytać to ja zrobić blokade czasową że co jakiś czas sie wysyla pozdrowienie
Saint
Nie rozumiem pytania
Emtec
chodzi mi o to że chciałbym do tego skryptu blokade czasową że pozdrowienie .....można wysyłąć co jakiś czas !!! wygłada to nastepująco:
1.osoba wysyła pozdrowienie
2.osoba ma nalozony coskies ze moze wyslac nowe pozdro za 30 min.....

już wiesz oco chodzi?questionmark.gif?snitch.gif
Saint
uh no nie za bardzo mi sie chce teraz kombinowac to nie jest trudne wystarczy poszukac czegos podobnego skorzystac z kodu podobego skryptu lub z taka funkcja.
PrZeMoL
sorry za offtopic smile.gif

ale zapraszam do nas... www.desire.pl dzial praca... po co robic kolejne internetowe radio? tongue.gif
mumin2002
Cytat
Cytat

:arrow: KONSOLA DJ POZDROWIENIA( chodzi tu o to aby np ktos wypełna formularz jet tam Nick:Mumin2002 i Tresc:lalalalaal mozna dac na wyslij i wyczycs jezeli ktos da na wyslij ta informacja musi sie pojawic w jakims pliku txt ktory musi byc chroniony hasłem nastepnie zeby szło jeszce usunac jak sie przeczyta wiadomosc z tego pliku txt.


Nie lepiej na maila np. tak:

to wstawiasz do htmla:

Kod
    <div align="center"><b><form name='feedback' method='post' action="./mail.php">

    <font face="Verdana" size="1">Your name (or nickname):</font></b>&nbsp;&nbsp;<input type="text" name="name" size="20"></p>

    <p><font face="Verdana" size="1"><b>Your email (if you want a reply):</b></font>

    <input type="text" name="email" size="20"></p>

    <p><font face="Verdana" size="1"><b>Your Message:</b></font></p>

    <p><textarea name="feedback" rows="8" cols="45"></textarea></p>

    <p><input type="submit" name="send" value="Submit"></p></center>


a to dajesz w pliku mail.php

Kod
<?



$to = "twoj_mail"; // E-mail address to send mail to.

$subject = "temat"; //Subject of the e-mail

$message = "Here is an e-mail, sent to you using mail.php;>:



Name: $name

E-mail address: $email

Feedback: $feedback



E-mail created using php Form Mail Lite v 1.3, available at http://www.resource-reactor.com"; // Message shown at other end  (the e-mail).

mail($to, $subject, $message, "From: $name <$email>nX-Mailer: php/" . phpversion());

header( "location: http://twoje_radio.pl" ); //url to re-direct to after mail has been succesfully sent.

?>


mozna go dowolnie modyfikowac takze nie bedzie chyba trudno zeby zapisywal do pliku tekstowego.

Cytat
:arrow: ILU SŁUCHACZy ( chodzi o to ze na stronie którą generuje shout cast jest suma ilu ludzi słuch radia a takze czy akórat ktos prowadzi audycje czy nie...)
:arrow: KTO GRA ( tez to sie znaduje na stronie ktora generuje shout cast polega na tej samej zasadzie lu ludzi slucha)
:arrow: JAKI REKORD I KTO ( chodzi o to ze na stronie sie wyswietli kto na jakisj audycji pobił rekord grnia ile sluchaczy sluchalo itp.smile.gif

Na samym wstepie chciałbym powiedzieć ze pieniądze nie wchodza w rachube...


poszukaj na www.hotscripts.com

nie wiem dlaczego ale dziasiaj mi jakos nie dziala:(
Saint
Popsułeś aaevil.gif
djpeterek
@mumin2002@ w czym tkwi twoj problem przeciez wiesz czego chcesz nie rozumiem ciebie szukasz na forum gotowca musze hyba napisac do admina aby lamerow nauczyl ze na forum pomagamy anie piszemy calych gotowych skryptow biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.