Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Pilne] Skrypt na dodawanie podstron
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
LeNy
Witam potrzebuje pilnie skryptu ktory bedzie dodawal podstrony na zasadzie id lub innej

Proszę o pilną odpowiedź sciana.gif
bounty
hmm z tego co tu napisałeś mogę tylko się domyślać o co chodzi...
W jaki sposób chcesz dodawać podstrony jakiś admin panel czy jak ta podstrona ma mieć jakiś określony szablon czy sam będziesz wpisywał kod html/php ma mieć w jakiś sposób generowaną nazwe czy ty będziesz ją wpisywał questionmark.gif? Podaj więcej szczegółów teraz moge tylko ci dać :
Kod
<form method="post">
Nazwa:<input type="text" name="nazwa"><br>
Zawartość:
<textarea name="zawartosc"></textarea><br>
<input type="submit" value="Dodaj">
</form>
<?php
$nazwa = $_POST['nazwa'];
$zawartosc = stripslashes($_POST['zawartosc']);
if($nazwa&&$zawartosc)
{
$uchwyt = fopen($nazwa,"w");
fputs($zawrtosc,$uchwyt);
fclose($uchwyt);
}
?>

Myśle że nie o to ci chodziło ...
kubek15
on pewnie chce jakiś mini CMS który to robi, jak chcesz to poszukaj w necie gotowych CMS'ów . Ale informacja żeby dodawał stronę na zasadzie ID nie wystarczy. Podaj cos więcej
LeNy
mam swoj szablon panel admina i chcę mieć dodawanie podstron na zasadzie page.php?id=id_podstrony . Nie wiem jak to zrobić zbyt bardzo i może zna ktoś jakis skrypt questionmark.gif
in5ane
Zrób sobie tak, że zapisujesz zwykły rekord w bazie danych MySQL (baza mniej więcej może tak wyglądać: id | title | content). I po prostu tworzysz zwykły formularz i do tego jakieś jedno zapytanie dodające to do bazy. A odczytywanie działa na zasadzie, że jak masz to ?id=id_podstrony to w kodzie piszesz sobie $id = $_GET['id']; i w zapytanie dajesz WHERE id = $id.

Pzdr...
LeNy
a zrobisz mi kod bo pilnie potrzebuje. plx

sam poradziłem. Temat lock
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.