Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Potrzebuje Skrypty
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Emtec
Witam.......mam mały problem szukam skryptów która wyglądają nastepująco..
1.Skrypt:
kto gra questionmark.gif?
jaka audycja??
ile osób questionmark.gif

2.Skrypt:
nowy rekord...smile.gif czyli ile osób było na radiu
kto pobił questionmark.gif? jaki dj questionmark.gif
i w jakiej audycji questionmark.gif

z góry wam dzienkuje za pomoc :!::!::!::!::!::!::!::!::!:
mumin2002
tez mi sa potrzebne takie skrypciki na strone www.alienstacja.abc.pl
Emtec
Więc pomoże nam ktoś dwie osoby proszą o prośbe 8) ... jeszcze raz prosze żeby ktoś pomógł mi ... i za co z góry dzienkuje
Emtec
Widze że nikt nam nie pomoże ... :!::!::!::!::!::!: sad.gif sad.gif sad.gif
djpeterek
biggrin.gif nie denerwuj sie badz cierpliwy a 1 skrypt dostaniesz jutro smile.gif a co do 2 to by trzeba bylo napisac hyba ze tak'owy istnieje ale watpie
Emtec
No to czekam ... i dzienki za troche czasu a co do drugiego skryptu to taki jest na stronie www.cyberstacja.com
djpeterek
no to musisz do nich napisac i ich jakos przekonac zeby ci go pozyczyli smile.gif
mumin2002
djpeterek ja tez go potrzebuje to mysle ze mi tez go dasz?? aaevil.gif :?:
Saint
Słuchajcie ja szukam takiego skryptu do zrobienia to-listy piosenek myślę, że to też wam by się przydało a na mój wcześniejszy post nikt nie odpowiedział.
djpeterek
chlopaki wyluzujcie mana z nieba nie spadnie sama najpierw se trzeba na nia zapracowac biggrin.gif
Emtec
Jeszcze ponownei ja mam mało pytanko mam już skrypt pozdrowień ale chce żeby mi wysyłał na gg a nie na e-mail jak mam to zrobic questionmark.gif trzeba mnieć dwa numery gg questionmark.gif oto skrypt pozdrowien :

Skrypt php:
Kod
<?

if($_COOKIE['wyslane']!=true){



$to = "emtecs@o2.pl"; // E-mail address to send mail to.

$subject = "Pozdrowienie"; //Subject of the e-mail

$message = "Dostales pozdrowienie do przeczytania w swojej audycji na radio style:



Od: $name

$email

Pozdrowienie: $feedback



"; // Message shown at other end (the e-mail).

mail($to, $subject, $message, "From: $name nX-Mailer: php/" . phpversion());

setcookie("wyslane", "true", time()+60*15); //to tu!

header( "location: http://www.members.lycos.co.uk/piramidaclub/radio%20style/news.php" ); //url to re-direct to after mail has been succesfully sent.



}else{

echo "blokada...";

}

?>

a to html(czyli jak sie ma wyswietlac na stronie):
Kod
<table class=menuta cellspacing='1' cellpadding='0'>

<?php

if($_COOKIE['wyslane']!=true){

?>

<b><form name='feedback' method='post' action="./mail.php">

   <font face="Verdana" size="1"><tr><td class=menut><font color='black'>Pozdrowienia od:</font></b>&nbsp;&nbsp;<input

    type="text" name="name" size="20"></p> </td></tr>

    <p><font face="Verdana" size="1"><b><tr><td class=menus><font color='black'>Treść:</b></font></p>

    <p><textarea name="feedback" rows="8" cols="45"></textarea></p>

    <p><input type="submit" name="send" value="Wyslij"></p></center> </td></tr>

<?php

}else{

echo "<tr><td class=menus><font color='black'>Możesz wysłać pozdrowienie 15 minut po poprzednim</font></td></tr>";

}

?>

</table>
mumin2002
Emtec jezeli chcesz mieć konsolke zeby przeslyłało Ci pozdro na gg to radzł bym zastosowac jakąc bramke gg nałożenia cokes np na 10 min i masz fajny system pozdrowien na gg
djpeterek
mam prosbe chlopaki wytlumaczcie mi jedno co wymacie taka radiomanie na te radia i skrypty konsoli pozdrowien questionmark.gif
mumin2002
no a więc poprostyu takie umiłowanie a co do tego skrypty jak Ci idzie?? aaevil.gif
Emtec
Poprostu koledzy mnie prosili zebym im pomogl zrobic radio internetowe biggrin.gif .. a po drugie tez bym zrobil radio ohmy.gif ... i dlatego chce robic te radio :!::!::!::!::!::!:
djpeterek
kombinujecie jak kon pod gore nie lepiej to zrobic na bazie mysql koles pisze pozdrowienia ktore po 5 minutach sa usuwane dostaje ciacho np na 10 minut jak wolicie mozna tez dorobic banowanie IP jakby jakis koles zamiast pozdrowien pisal bluzgi smile.gif
Emtec
no to spox chcialbym tak zrobic na bazie mysql i z adminem ale niewiem jak sad.gif jestem kiepski z myslq sad.gif .... gdzie moge taki skrypt znalesc questionmark.gifsnitch.gif:>:> heheh dzienki za pomoc wczesniejsza i z gory dzienki za probowani mi pomoc :!::!::!::!::!::!:
Emtec
potrzebuje mały lub duzy skrypt pozdrowien ma on zawierac :
1:Panel admina czyli dal dj
2j moja wlasne id do ktorych jest przyczepiony numer gg na ktory jest wystylane pozdrowienie
3:Można zrobić blokade czasowa i bedzie mozna ją zmieniąc
4:Bedzie można oczywiscie wysylac na gg pozdrowienia

i zgóry dzienkuje za pomoc
djpeterek
szczerze powiedziawszy moja propozycja jest lepsza bo jak ktos nie ma gg to nie bedzie sie tym bawil
Emtec
no spox ale czy twoja propozycja jest aktualna questionmark.gifsnitch.gif pomożesz mi questionmark.gif mi chodzi żeby działaly tpodobnie te pozrowienia ... nie musi byc na gg gdzie wysyla to nie wazne
djpeterek
cos zdzialamy napisz do mnie na pw twoj numer gg smile.gif
Saint
djpeterek: a mnie cos poradzisz moze?
djpeterek
@Saint powiedz w czym masz problem a w miare mozliwosci cos zdzialamy smile.gif
Saint
djpeterek: chodzi mi o taka top liste piosenek cos w desen takiej ankiety co by ludzie mogli sobie glosowac na odpowiednia piosenke
djpeterek
cos takiego posiadam bo niedawno pisalem taki skrypt wyniki mozna odczytatc w panelu admina smile.gif
mumin2002
peterek to sli ta topliste na mumin@elsat.net.pl smile.gif
MarcinJarek
Ja mam taki skrypt. Kto chce to na gg:2811253 lub tlen: marcinjarek
zyzi0
czy ktos potrafi napisac taki skrypt do radia internetowego: w panelu admina tak jak bylo pisane kilka postow wyzej? :



potrzebuje mały lub duzy skrypt pozdrowien ma on zawierac :
1:Panel admina czyli dal dj
2j moja wlasne id do ktorych jest przyczepiony numer gg na ktory jest wystylane pozdrowienie
3:Można zrobić blokade czasowa i bedzie mozna ją zmieniąc
4:Bedzie można oczywiscie wysylac na gg pozdrowienia

i zgóry dzienkuje za pomoc


________________________

Hip Hop non stop



a moze i ktos taki posiada?

nic chce zeby mi ktos tu pisal ze mozna znalezc to w sieci bo szukam i nie moge znalezc, chodzi o to ze moze ktos go tu jakos udostepni za co bedziemy baaardzo wdzięczni!


pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.