Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Potrzebuje taki scrypt w javie/ajax jak tu
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Leonardo
Witam 

Potrzebuje taki scrypt w javie/ajaxie jak tutaj

  mam nadzieje ze nie bede musial placic za niego  sadsmiley02.gif

dzieki za pomoc  party.gif
vokiel
HAHA biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif To żart, prawda?

Na początku pomyślałem sobie, że zignoruję, no ale nie mogę
1. Gotowców nie dajemy, pokaż kod to pomożemy poprawić
2. Chcesz gotowca - zapłać, ktoś musi poświęcić na to czas, czas to pieniądz. Wyobraź sobie piszę do Ciebie: napisz mi pracę mgr, "mam nadzieje ze nie bede musial placic za nią biggrin.gif ", napiszesz?
3. Jeśli jest na stronie u nich, to zobacz jak zrobili i sam sobie ukradnij, nie proś tutaj, żeby ktoś to za Ciebie zrobił
4. Java ma się ni jak do ajaxa
batman
Przenoszę do Gotowe rozwiązania -> Szukam
Leonardo
OK widzialem kiedys takie scrypty na jednej stronie www i wiem ze sa darmowe dlatego dziwie sie ze kazecie sobie placic za cos co jest za frajer 

no ale ok taka polacy maja juz mentalnosc dzieki za odpowiedzi pozdro
Cysiaczek
Ok, nikt Cię nie zmusza do płacenia, ale w takim wypadku znajdź i uruchom sobie to sam, prawda że proste i logiczne? Nie umiesz? Ooops!
Przecież nawet nie podałeś czego szukasz, wiec czego się spodziewasz? Tekst o mentalności to szczyt bezczelności. Popytaj lepiej na forum onetu, bo z takim poziomem wypowiedzi, to tylko tam :/
Leonardo
Sam sobie poradzilem lecz nie znam javy i mam problem taki ze dziala mi to pod ie ale pod firefoxem itp. dupa czego jest wina questionmark.gif?


// wywaliłem śmietnik z posta ~batman
batman
Chłopie. Jak chcesz wrzucić taki kod na forum, to zamieść go w postaci linka.
Napisz w końcu o co Ci dokładnie chodzi, a nie zaśmiecaj forum.
wookieb
Cytat(Leonardo @ 8.05.2009, 21:47:20 ) *
dupa czego jest wina questionmark.gif ?

Twoja. Bo w podstawówce nie nauczyli cię poprawnej komunikacji międzyludzkiej.

// Szkoda, że usunąłeś sad.gif A ja już chciałem robić pięknego screena do demotywatorów sad.gif
Leonardo
Cytat(batman @ 8.05.2009, 21:53:26 ) *
Chłopie. Jak chcesz wrzucić taki kod na forum, to zamieść go w postaci linka.
Napisz w końcu o co Ci dokładnie chodzi, a nie zaśmiecaj forum.



Cytat(wookieb @ 8.05.2009, 22:07:27 ) *
Twoja. Bo w podstawówce nie nauczyli cię poprawnej komunikacji międzyludzkiej.

// Szkoda, że usunąłeś sad.gif A ja już chciałem robić pięknego screena do demotywatorów sad.gif


Jacy wy jestescie niedorobieni to az mi zal

ja sie staram, chcac sie podzielic gotowym scryptem wklejam kod do gotowego rozwiazania proszac o pomoc a jakis czmiel wywala mi go w cholere!!!


to pytam po co jest opcja [code] questionmark.gif? po to aby miec w dupie kogos?questionmark.gif

brak slow i zastanowcie sie nad podejsciem do userow a potem zajmujcie sie prowadzeniem fora tego typu pozdro!
tiraeth
Zamykam, żeby nie było zbędnych dyskusji. Prócz sztywnego trzymania się regulaminu, zasad i możliwości forum, trzeba też myśleć.

+10 warn za obelgi
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.