Witam.

Ostatnio znalazłem ciekawy skrypt js+flash+php SWFUpload pozwalający na wysyłanie kilku plikow przez formularz html zaznaczajac wiele plikow na raz. Udało mi sie go jako tako zaimplementowac do mojej strony. Problem mam jednak w tym, że dotychczas przy przesylaniu plikow o tej samej nazwie jak juz istniejące, skrypt php dodawał do tej nazwy jakas cyfre np. dom.jpg ->2-dom.jpg Chciałbym aby takie cos działało mi także w tym SWFUpload.

Na razie wkleiłem do pliku upload.php (znajduje się w SWFUpload\samples\php) odpowiadającego za przesyłanie plikow na serwer taką funkcje 

Kod
if (file_exists($save_path . $file_name)) {
        $nazwatmp = $file_name;
        $j=1;
        while(file_exists($save_path . $nazwatmp)
        {
            $j++;
            $nazwatmp = "$j-$file_name";
        }
        $file_name = $nazwatmp;
    }


lecz niestety nazwa nie jest zmieniana i nie wiem nawet czy plik jest przesylany na serwer pod stara nazwa czy moze wogole przesylanie jest przerywane, ponieważ nie wyskakuje żaden komunikat o błędzie. Gdy usune pętle while która sie tam znajduje i zmienie nazwę "na sztywno" to wtedy skrypt normalnie dziala i tworzy mi nowy plik o podanej przeze mnie nazwie. Wygląda wiec na to ze problemem jest ta pętla, chociaz w standardowym moim  skrypcie przesylania plikow dziala ona poprawnie. Moze ktoś będzie w stanie mi pomoć co zrobić abym mogł za pomocą SWFUpload wrzucac pliki o tej samej nazwie i automatycznie ją zmieniac.

EDIT:
Problem rozwiązany. Polegał on na tym że zapomniałem zamnkąć nawiasu przy funkcji while tongue.gif. Mała rzecz a może przysporzyć tylu kłopotów smile.gif