Witam,

Po długich poszukiwaniach i godzinach spędzonych na testowaniu skryptów, zniecierpliwiony postanowiłem napisać na tym forum. Poszukuje skryptu na status serwera Counter-Strike 1.6 na mojej stronie www, ale (musi być zawsze jakiś ale smile.gif ) chce pobrac dokładne info o serwerze (listę graczy- nicki; fragi; śmierci, konfiguracje serwera - ile trwa już mapa; ile czasu trwa jedna mapa; ile czasu potrzebuje bomba do wybuchu itp.). Po przetestowaniu wielu skryptów, ktore figurują w internecie, znalazłem jeden HLSS2 ( Link - Opis ), ale nie jestem w stanie wyodrębnić tych dokładnych informacji z klasy PQ/halflife.php wyciągnąłem tylko: nazwe serwera, czy jest steam czy nonsteam, ilosc graczy, czy ma haslo - to jest dla mnie za ogólnie.

Oczywiście znalazlem temat: Temat: Status_serwera_CS_16 , lecz tam skrypty, albo nie działają, albo pokazują tylko ogólne info.

Jeśli ktoś zna działającą klase lub ma umiejętności pozwalające wyodrębnić te 'specjalne' informacje z HLSS2, bardzo proszę o pomoc. Oczywiście starałem się coś kombinować, lecz moje umiejętności, możliwości nie pozwalają na 'odcedzanie' interesujących mnie informacji.

Pozdrawiam i proszę o pomoc
Wojtek