Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie wyświetla treści podczas edycji panelu, po dodaniu nowego
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Ciupaska
Jeśli pomyliłem działy, to proszę moderatorów o przeniesienie, ale zdaje mi się że chyba tu powinno trafić moje pytanie, ponieważ problem leży chyba po stronie bazy danych.

Mam taki oto problem, zakupiłem jakiś czas temu skrypt, skóry ma jedną małą wadę. Da się edytować zawartość panelu. (Panele boczne, menu itd.) ale zawartość typu (Aktywny/nie aktywny, Prawa/lewa, tytuł, kolejność).

Natomiast treści nie da się zmienić. Okazało się że, w bazie danych zostaje utworzony nowy Panel, ale do pola "Panels"
(Na screenie zaznaczone kółko na czarno!) Dokleja "0". Jeśli owe zero skasuję ręcznie poprzez
mysql admina możliwość edycji treści pojawia się na stronie.

Jeden z Paneli który był od samego początku po zainstalowaniu czystej, nowej bazy od początku dał się w pełni edytować.

Oto plik który odpowiedzialny jest za dodanie nowego Panelu. Oraz Screen który przybliży w którym miejscu dokleja to niechciane 0.





  1. <?
  2. include("../db_connect.php");
  3.  
  4. include("../login.php");
  5.  
  6. if($_SESSION['logadm'] == 'ok') {
  7.  
  8. if($_SESSION['dostep'] == 3)
  9. {
  10.  
  11. if($_POST['panels'] == "0")
  12. {
  13. $tresc = $_POST['tresc'];
  14. }
  15. else
  16. {
  17. $tresc = "<? include('panels/".$_POST['panels']."/index.php') ?>";
  18. }
  19.  
  20. $Zapytanie = 'INSERT INTO `panels`(`name`, `tresc`, `active`, `wen`, `nr`, `panels`) VALUES ("'.$_POST["name"].'", "'.$tresc.'", "'.$_POST["act"].'", "'.$_POST["wen"].'", "'.$_POST["nr"].'", "'.$_POST["panels"].'")';
  21. mysql_query($Zapytanie);
  22.  
  23. if($Zapytanie == TRUE)
  24. {
  25. header('Location: zapis_ok.php');
  26. }
  27. else
  28. {
  29. header('Location: zapis_blad.php');
  30. }
  31.  
  32. }
  33. else
  34. {
  35. echo"<center><br><b>'.$l_bua.'</b><br><br></center>";
  36. }
  37.  
  38. }
  39. else
  40. {
  41. echo"<center><b>'.$l_msz.'</b>";
  42. echo logadm();
  43. }
  44.  
  45. ?>
erix
Yyy, a jakie jest pytanie? Poza tym, podaj jaki to skrypt.
Ciupaska
skrypt tsi-g movie 1.7 movie.tsi-g.info
A pytanie, jak to naprawić, bo kombinowałem ale na niewiele się to zdało;-) Ew udostępnię wersję do testów i dostęp do bazy oraz ftp. jeśli ktos będzie miał chęć pomóc
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.