Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt do edycji tekstu na stronie
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
pok.now
Witam.

Potrzebuje stworzyc mojemu koledze ekstremalnie prosty sposob wprowadzania i modyfikowania tekstu na jego stronie.
Jakikolwiek gotowy cms odpada, bo potrzebna jest tylko i wylacznie mozliwosc, dodawania, edycji i usuwania takstu. Nic poza tym.
Bardzo proste dla kogos, kto sie na tym zna. :) Bardzo prosta stronka - tylko i wylacznie w czystym htmlu, jest juz postawiona na serwerze (Apache). Myk polega na tym, aby mozna bylo za pomoca jednego formularza, dostepnego na haslo dodawac do strony najprostszy, niesformatowany tekst + na poczatku tego tekstu wpis - data dodania: i tu aktualna data, godzina. Tekst ten ma sie pojawiac nad istniejacym juz tekstem - najnowsze newsy jako pierwsze, z malym separatorem (np. wolna linia). Drugi formularz - rowniez na haslo, mialby miec mozliwosc edycji i kasowania pojedynczych newsow (wpisow). To tyle. Jestem w tym kompletnie zielony, dlatego moze znajdzie sie jakis magik od php (bo chyba php tu trzeba zastosowac?), ktory by mi napisal, ew. podpowiedzial jak latwo to zrobic?

Dzieki, pozdrowienia,

pok.
kajzur
http://pl.wikipedia.org/wiki/CuteNews

Znajdź sobie w google smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.