Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Edycja postów
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Forum
Cysiaczek
Witajcie,

Edycja postów na forum została ograniczona. Jest możliwa w ciągu 24h* od napisania postu.
To ograniczenie jest po to, aby maksymalnie ukrócić proceder kasowania treści i tym samym czynienie wielu dyskusji nielogicznymi.
W niektórych działach, gdzie wymagana lub potrzebna jest edycja postu rozpoczynającego temat, prosimy kontaktować się z moderatorami (tymczasowo)

Pozdrawiam

* może się jeszcze zmienić na 48 lub 72
sowiq
Cytat(Cysiaczek @ 22.06.2009, 23:39:48 ) *
* może się jeszcze zmienić na 48 lub 72
Ja bym nawet dał czas o wiele krótszy (2 godz?). Bo IMO tak na prawdę edycja postów powinna służyć do poprawienia błędów w swojej wypowiedzi zaraz po wysłaniu posta. Bo niby po co ktoś miałby po 2 dobach zmieniać treść swojego posta?

Wyjątkiem jest chyba tylko sytuacja, kiedy ktoś napisze pytanie, nikt nie odpowie, a autor będzie chciał sam zamieścić rozwiązanie problemu. Ale chyba w takiej sytuacji dwa kolejne posty jednego usera nikogo nie urażą...

Poprawcie mnie, jeśli się mylę.
Cysiaczek
No to weź np takie cóś. happy.gif

Taki Jack Bauer na przykład. Wpada na forum, pisze posta, a potem co? Ratuje Świat przez całe 24h i nie ma czasu dodać tagu do tematu!
My to bierzemy pod uwagę, dlatego taki okres wybraliśmy.

Pozdrawiam winksmiley.jpg
webdice
Cytat(sowiq @ 22.06.2009, 23:45:54 ) *
(...) Wyjątkiem jest chyba tylko sytuacja, kiedy ktoś napisze pytanie, nikt nie odpowie, a autor będzie chciał sam zamieścić rozwiązanie problemu. Ale chyba w takiej sytuacji dwa kolejne posty jednego usera nikogo nie urażą... (...)


Zawsze może skorzystać z opcji Odpowiedź co w wypadku tematu bez odpowiedzi spowoduje dodanie nowej treści do wcześniejszego postu.
wookieb
Brakuje, jeszcze informacji o edycji postów z działu Algorytmy, Klasy, Funkcje, a tam raczej wymagana jest edycja pierwszego postu autora.

A ja mam jeszcze taką propozycję, żeby można było edytować np 3 posty na godzinę, starsze niż 48 godzin.

Napisałem 3 posty co oznacza, że można 3 posty edytować dowolną ilość razy. Liczbę tą oczywiście można zmienić.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.