Witam.

Mam problem z plikiem *.tpl w open source'owym sklepie internetowym Quick Cart. Chcę, aby po złożeniu zamówienia informacja o produkcie/produktach, została wysłana do tablicy w MySQL. Skrypt wysyłania do MySQL chciałem umieścić w pliku, który wyświetla złożone zamówienie(czyli po kliknięciu 'wyślij zamówienie'). Przeszukując pliki znalazłem plik orders_print.tpl. Jest tam cała zawartość strony, która wyświetla się po złożeniu zamówieniu. Cała zawartość orders_print'a jest napisana w html, lecz używa zmiennych z php. Próbowałem umieszczać w tym pliku zapytania MySQL, ale niczym to nie skutkowało.

Plik orders_print.tpl: wklej.org/hash/b3758c7fb5/

  1. <h4>$lang[Ordered_products]</h4>
  2. $sOrderProducts
  3. <script type="text/javascript">
  4. <!--
  5. AddOnload( delSavedUserData );
  6. //-->
  7. </script>
  8. </div>
  9. <!-- END ORDER_PRINT -->
  10.  
  11. <!-- BEGIN ORDER_PRINT_LIST -->
  12. <tr class="l$aData[sStyle]">
  13. <th>$aData[sName]</th>
  14. <!--<td class="price">$aData[sPrice]</td>-->
  15. <td class="quantity">$aData[iQuantity]</td>
  16. <!--<td class="summary">$aData[sSummary]</td>-->
  17. </tr>
  18. <!-- END ORDER_PRINT_LIST -->


Myślałem o umieszczeniu tego w tym miejscu, ponieważ tutaj on wyświetla tą listę produktów. (Zależy mi przede wszystkim na Nazwie i ilości dlatego ceny są w komentarzach). Lecz po korzystaniu chociażby ze zmiennej $aData[sName] nic do bazy się nie dodawało.
Próbowałem jeszcze dodać do bazy zwykłe 'abc', ale to też niczym nie skutkowało.

Proszę o pomoc winksmiley.jpg

Pozdrawiam

Do zamknięcia winksmiley.jpg Zrobione winksmiley.jpg Trzeba było w innym pliku umieścić odwołanie winksmiley.jpg