Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: system statystyk, na stronę www.
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Ciupaska
Witam, jakiś czas temu, w moje ręce wpadł system statystyk na stronę www. Wystarczyło wstawić kod na stronę, i już mieliśmy statystyki, nawet bardziej rozbudowane niż stat4u.

Na pewno skrypt był darmowy, ale nie pamiętam już jak się nazywał, na 99% był to polski skrypt.
Nie miał nawet zbyt wielkich wymagań, pamiętam że potrzebował do szczęśliwego życia php, sql i (chyba) .htaccess

Nie mam zielonego pojęcia jak się nazywał, ani skąd go zassałem.

Czy zna ktoś darmowy, rozbudowany system statystyk? Do wrzucenia na własny serwer?
erix
A nie było to przypadkiem AlienStats?

Osobiście używam phpMyVisites; następca - Piwik, ale jeszcze nie ma wersji stabilnej, choć część serwisów już go używa (np. intrack.pl).
Ciupaska
Niestety nie był to AlienStats.
Chcę uniknąć statystyk w serwisach typu stat4u stat24 czy innych tego typu, dla tego szukam czegoś dobrego i "lekkiego" czyli nie wiele wymagającego skryptu.

Edit: Ale widzę że wygląda dość fajnie ten phpMyVisites może się drapnę na niego
shark121
to może eStats?
Kabraxis
www.google.com/analytics
Ciupaska
Posłuchaj, jak bym chciał Google Analytics, albo stat4u to bym nie prosił o skrypt. Czytaj ze zrozumieniem.
ppietras86
Pewnie iStats - napisany przez polaków
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.