Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: webapi allegro
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
test_next
Witam,

Czy ktoś z forumowiczów posiadł wiedzę na temat webapi allegro?
Potrzebuję informacji jak po ostatnich zmianach za pomocą metody doGetSellFormFieldsext (lub innej) wyciągnąć wszystkie opcje dostawy.

Pozdrawiam
Pawel_W
wystarczyło wpisać w google
Cytat
webapi allegro doGetSellFormFieldsext
Wicepsik
Cytat(Pawel_W @ 27.06.2009, 22:26:31 ) *
wystarczyło wpisać w google

Dla niektórych jest to trudne, niestety... sciana.gif
test_next
chodziło mi raczej o konstruktywne odpowiedzi...
dnia 04.06.2009 zostały wprowadzone zmiany w usłudze WebAPI:
"Opcje dot. transportu [sell-form-id => 13] - do wyboru pozostaną jedynie dwie opcje: Dodatkowe informacje oraz Zgadzam się na wysłanie przedmiotu za granicę (w celu zachowania wstecznej kompatybilności, pozostałe opcje nie zostaną usunięte, a jedynie ukryte)."

Jak zatem wyciągnąć te ukryte opcje?
dr_bonzo
Hmm, chodzi ci o te pola 36 do 45? tam powinna byc definicja opcji dostawy, bo tak sie teraz definiuje opcje dostawy dla aukcji, wraz z ich cena.
test_next
niezupełnie, wcześniej metoda doGetSellFormFieldsext zwracała tabele z polami, a każde pole było opisane między innymi przez sell-form-desc.
Przed zmianami w sell-form-desc były informacje o wszystkich opcjach dostawy, teraz nie.

Czy zatem teraz mam zgadywać, że pola 36-45 opisują dostawy, a za miesiąc już nie będą...
dr_bonzo
Nie zagladalem co pola 36-45 opisuja, wrzucam tam tylko definicje transportow.

Cytat
Czy zatem teraz mam zgadywać, że pola 36-45 opisują dostawy, a za miesiąc już nie będą...

Mnie sie pytasz? Tego to nawet samo allegro nie wie. Taki nasz los, zmienia to musisz poprawiac.

Polecam zapisac sie do powiadomien w tamtym temacie na forum.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.