Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wf-mag integracja
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
test_next
Witam,
posiadam autorski system sklepu internetowego (php) i chciałbym zintegrować go z wf-magiem. Chodzi głownie o produkty, stany magazynowe, klientów...
Jako, że wcześniej nie miałem do czynienia z tym systemem mam kilka pytań:

1. czy wf-mag wymaga jakieś specjalnej konfiguracji? jak się z nim połączyć?
2. czy wf-mag może generować jakieś raporty (csv) ?
3. czy ktoś posiada strukturę bazy wf-maga lub dokumentację dotyczącą integracji?
4. czy może ktoś posiada gotowe rozwiązanie, ewentualnie jakieś przykłady?

Pozdrawiam
vokiel
Z wf-magiem jest trochę pracy. Odnośnie samych produktów, stanów magazynowych i klientów to nie jest tego dużo. Musisz wiedzieć, że wf-mag jest ma MS SQL Server.
1. nie potrzebuje jeśli skrypt aktualizacyjny odpalasz lokalnie, tam gdzie jest uruchomiony serwer sql, jeśli chcesz uruchamiać z poza sieci lan, trzeba dać możliwość łączenia się z zewnątrz, a przez to postarać się o zabezpieczenie
2. może, w csv, xls
3. Całej nie, ale odnośnie tych 3 w/w rzeczy mam pewną, wystarczającą wiedzę
4. gotowe na własne potrzeby, działające na zasadzie skryptu uruchamianego w sieci LAN aktualizującego bazę MySQL na serwerze zewnętrznym (uruchamiany na żądanie)
Co prawda można to zrobić na kilka innych sposobów, jednak moja wiedza w tym zakresie nie jest aż tak rozbudowana. Jedynie z teorii wiem, że można pokusić się o replikację, która zadba sama o aktualność danych pomiędzy bazami.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.