Witam. Chcę stworzyć stronę, na której ludzie piszący wiersze mogliby zamieszczać swoje strony (katalog takich stron) oraz Ci, którzy ich nie mają, aby mogli dodawać swoje wiersze(jedno okno) i adres do ich wierszy wyglądał tak: http://www.domena.pl/Kowalska. Jednocześnie taka stworzona strona powinna być dodawana automatycznie do katalogu.

Innymi słowy: Wchodzi Kowalska na moją stronę i chce, aby świat poznał jej twórczość, dlatego korzysta z narzędzia, które stworzy dla niej podstronę. Będzie tam miała miejsce, w którym wpisze swoje wiersze. Chce, aby miała ona możliwość edytowania tych wierszy na wypadek pomyłki itp. Poza tym chciałbym, aby automatycznie taka podstrona została dodana do katalogu - dopasowanie kategorii na podstawie ankiety, którą na początku wypełni. Oprócz tego chcę, aby Nowakowska, która ma stronę mogła ją po prostu dodać do katalogu.


Czy istnieje już coś, co spełniałoby w jakimś stopniu moje wymogi ? W najgorszym wypadku przerobię Katalog Stron, ale to może być męczarnia.