Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: xoops vs md-pro
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
dankam
Witam. Planuje stworzyć serwis i po wstępnych oględzinach jako baza miałby słuźyć xoops + moduł xdirectory lub md-pro + moduł zClassifieds 2.2. Planuje zrobić sporo zmian dopasowujących do mioch potrzeb w modułach i w związku z czym moje pytania:
- jak wygląda porównanie xoops-a i md-pro pod kątem jakości kodu, obciązenia serwera przy dużym ruchu ( skalowności silników tych cms-ów )
który lepszy bardziej optymalny?
- wiem że oba mają takie mozliwości jak short url, cachowanie stron, kompresja po stronie serwera gzip ( nie jestem pewnien czy md-pro obsługuje ten modół apacha), ale jak sie sprawują przy dużym obciązeniu i oglądalności i ogólnie w użytkowniu ?
- który z nich jest łatwiejszy, lub z większymi mozliwościami do rozbudowy i dopasowania do swoich potrzeb ( głównie chodzi o funkconalności modułów classifieds

Proszę o uwagi na ww. temat chyba że znacie jeszcze jakieś inne dobre do dalszego rozwoju systemy cms i modułem classifieds godny polecenia.
Indianin
Cytat
cachowanie stron
W MDPro nie cechowania stron .
Cytat
kompresja po stronie serwera gzip ( nie jestem pewnien czy md-pro obsługuje ten modół apacha),
tak
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.