Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: skąd wziąć treść textarea?
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
grzesgracz
Hello!
Mam formularz do rejestracji usera. Jeśli nie zostana wypelnione wszystkie pola pokazuje sie info o bledzie a ponizej includuje sie formularz. Do po typu TEXT dalem: value="<?=$ulica?>" zeby nie trzeba bylo wpisywac jeszcze raz tego samego, ale jak to zrobic z polem textarea? moze ktos pomoc?
THX
Grzesiek
maciu
[php:1:e279aad351]<?php
<textarea name=' .$nazwa.' >' .$wartosc.'</textarea>
?>[/php:1:e279aad351]
grzesgracz
WOW, niezle temp snitch.gif dzieki za odpowiedz, ale nie bardzo mi to dziala... Wyswietla mi sie w polu tylko ' .$wartosc.' a nie to co ma byc napisane...
Mozesz troche rozjasnic sprawe?
Dzieki
maciu
Zamiast $wartosc dajesz nazwe swojej zmiennej, tak jak to zrobiłeś dla pola typu TEXT
grzesgracz
hmmm, chyba zaistnialo male nieporozumienie...smile.gif Nie chodzi mi o to, zeby pole textarea przyjmowalo wartosc pola TEXT...
wyjasnie na przyukladzie:
jest kilka pol TEXT np.: imie, e-mail, numer gg itd.... Jest tez pole typu textarea np. wiadomosc
naciskamy na wyslij i okazuje sie, ze jednak nie wypelnilismy czegos. Pola typu text (te wypelnione oczywiscie) przyjmuja te wartosci, ktore wpisalismy... I jak to teraz zrobic dla pola typu textarea?
dzieki,
Grzesiek
borec
[php:1:6f4085e1d7]<?php
echo '<textarea name="wiadomosc">'. $_POST['wiadomosci'] .'</textarea>';
?>[/php:1:6f4085e1d7]
grzesgracz
Ok, wielkie dzieki, pomoglo smile.gif
Najlepsze sa najprostsze rozwiazania snitch.gif
Pozdrawiam i dam punkt biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.