Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: książki o Flash cs3
Forum PHP.pl > Inne > Książki > Pytania
newbbbie
troche nie na temat ale nie mam gdzie sie zapytać.

Jakie książki o adobe flash cs3 polecacie?
karol33
nie znam żadnych polskich ale jak dajesz rade choć trochę po angielsku to sprawdz na lynda.com
bongosik
no prawda tylko po angielsku musisz się angielskiego poduczyć chyba że znasz ja tam znam po polsku możę kiedyś będą.
phpion
Cytat(bongosik @ 4.03.2010, 17:13:10 ) *
no prawda tylko po angielsku musisz się angielskiego poduczyć chyba że znasz ja tam znam po polsku możę kiedyś będą.

Fajnie. Szkoda tylko, że masz problemy z językiem polskim.
darophp
Cytat(newbbbie @ 15.09.2009, 07:14:53 ) *
troche nie na temat ale nie mam gdzie sie zapytać.

Jakie książki o adobe flash cs3 polecacie?


Książki Ci nic nie powiedzą, tam jest sama durnowata teoria. Kurs wideo jest o wiele lepszy a na dodatek tańszy. Ja polecam Ci http://eduweb.pl/kursy/flash/ . Lektor jest świetny, (miły głos) mówi wszystko o Flashu to co potrzeba. Sam korzystam z jego kursów smile.gif
karol33
ale tam są płatne kursy...czyli lipa na maxa...jest mnustwo darmowych..wystarczy wpisać 'tutoriale' albo 'nauka' i konkretna nazwa programu
darophp
Cytat(karol33 @ 14.03.2010, 09:32:21 ) *
ale tam są płatne kursy...czyli lipa na maxa...jest mnustwo darmowych..wystarczy wpisać 'tutoriale' albo 'nauka' i konkretna nazwa programu


Z tym, że tam masz wytłumaczone, przez dobrego lektora, a w necie jest pełno kopii tongue.gif A to jet 7h kursu, w którym jest wszystko pokazane graficznie tongue.gif
Bandicoot
Ja korzystam z książki Flash CS3 Professional Biblia, dobra książka jej indeks wyrazów zastępuje mi google, nie zawodzi mnie póki co. (Dodam że przed zakupem przerabiałem kilka video-kursów).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.