Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: dylemat jaki cms sklepu
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
korek_a
Witam mam dylemat i chciał bym zaciągnąć języka. W sprawie darmowego cms sklepowego.

Na chwile obecną przetestowałem trzy

oscommerce i jego modyfikacje zwaną premium generalnie śmietnik i hardcor każda zmian to bieganie po kilkunastu plikach w których każdy to śmietnik ciężko do nich dodać coś nowego, jk zasiadłem żeby zmienić wygląd to sie działem tydzień żeby skumać o co chodzi


magento był drugim skryptem który poszedł na warsztat po obejrzeniu filmu reklamując byłem podjadany , ale po rozpakowaniu lekki szok 45,3 MB (bajtów: 47 528 578) sporo w porównaniu do osC którym ma tam trochę ponad 5 MB lekki szok , ale lecimy dalej z procesem instalacji i trzeba było odchaczyć w php kilka wtyczek żeby magento ruszyło i lekko mi zamulał na kompie , generalnie odnoszę wrażenie że do magento jest potrzebny serwer dedykowany co nie jest na kieszeni każdego


joomal+virtualMart tak dopiero co go zainstalowałem też było trochę z tym problemu nie wystarczyło kliknąć dalej , juz po zainstalowaniu problemy z wersjami językowymi ale na chwile obecną to daje wrażenie przystępnego ale dopiero co zacząłem



Liczą na wasze opinie nie koniecznie na te 3 systemy ale zapoznam się z innymi sklepami
laohost
Witaj,
odradzam osCommerce, ze względu na śmietnik w kodzie. Magento jest dobre, jeśli planujesz swój sklep postawić na mocnym serwerze dedykowanym - jest ekstremalnie zasobożerne. Polecam QuickCart lub PrestaShop.
vokiel
Quick.Cart
korek_a
Quick.Cart no fajny ale mało rozbudowany co prawda sie instaluje w parę chwil i zmienia wygląd ale na jakiś konkretny serwis to mało , tam niby są pluginy żeby coś sie wysilało ale nie ma newslettera, możliwości komentowania produktów

a le po za tym to bardzo fajny i w porównaniu do osC to kosmicnzie łatwy w obsłudze i instalacji

zaraz wezmę się za presto
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.