Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [phpbb] problem z przeniesieniem bazy
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
batat
mam maly problem. chodzi o to, ze przenosze strone na nowy serwer, a co za tym idzie, forum rowniez. zrobilem sobie kopie zapasowa bazy danych (tylko dane, bez struktury) w panelu admina phpbb, skompresowana w .gzipie zajmowala jakies 1,2 mb, wiec nie tak duzo. to stare forum bylo w wersji 2.0.4, na nowym serwerze zanistalowalem 2.0.6. chodzi ladnie ale jak dam w panelu Odtwarzanie, to po jakims czasie wywala mi taki blad:

Kod
Błąd Ogólny

Error importing backup file



DEBUG MODE



SQL Error : 1062 Duplicate entry '1' for key 1



INSERT INTO phpbb_categories (cat_id, cat_title, cat_order) VALUES('1', 'Manchester United', '10')



Line : 980

File : /home/devil/public_html/forum/admin/admin_db_utilities.php


wiecie moze co z tym zrobic ? probowalem jeszcze baze zimportowac przez phpmyadmina, ale tez mi wywalilo jakis blad, ale nie zapisalem go. help! sad.gif
arogancik
a moze juz masz coś takiego w tabeli lub próbujesz to samo agrać drugi raz smile.gif nie jestem z specem ale coś takiego na oko wychodzi z tego co jest w blędach smile.gif
batat
mozliwe, ale za pierwszym razem, tez mi wywalilo ten blad sad.gif a potem to samo i nie wiem, ma ktos jakis pomysl questionmark.gif :]
arogancik
wejdź w phpmyadmin i zoabcz czy tamtą tabele masz czystą.
a jak nie to mozesz zawsze wklejac po czesci wysyłac z formularza od zapytania SQL tylko pamiętaj o kodowaniu smile.gif
batat
http://devilpage.dmkhosting.com/tabela.gif <-- to jest screen tej tabeli, na oko to ona pusta nie jest smile.gif ale ja sie na tym nie znam za bardzo wiec moze ty byc cos w tym znalazl tongue.gif
arogancik
z tego co tam widze to masz napewno jakaś wartośc wprowadzoną. masz u góry tego okienka linki. nie paiętam jak jest w angielskiekiej wersji przeglądaj ale to jest drugi od lewej. jak klikniesz to zoabczysz. jesli będa tam takie wartosci o które się zycał to je usuń, albo usuń tę linjke z pliku który importujesz smile.gif
batat
chodzi ci o ten link BROWSE questionmark.gif smile.gif odpisz bo teraz juz kompletnie nie wiem co robic sad.gif
arogancik
daj numer gg
to pogadamy
bo to nie ma sensu zaśmiecać tak forum
smile.gif
batat
2278294 odezwij sie biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.