Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Statystyki ... wazne
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
PioruN
wit

poszukuje jakiegos dobrego skryptu (php) statystyk ...
Sciagnalem sobie "Imperator STATS v-4.3" ale nie wiem jakie jest ustawione domyslne haslo :-(
probowalem istat, istats, admin

Thx za pomoc
kuli
szukaj az znajdziesz ;]
haslo w takich skryptach jest zazwyczaj w pliku functions jak nei to poszukaj w innych o ile nie jest zakodowane to znajdziesz na bank...
PioruN
wlasnie szukalem i jest zakodowane sad.gif
45f617ddf44b45dace9e93192e1e32a3
fajne no nie questionmark.gif tylko jak to odszyfrowac :-
scanner
1. Zapytaj autora skryptu.
2. http://hotscripts.com (to do pierwszej czesci pytania)
SilverCup
Hasło do ISTATs jest bodajże o treści : istat albo pass glowy nie dam bo juz nie pamietam zreszta mozesz to ustawic w pliku conf.php pierwsza linijka zabezpiecza dostep do ogolnych statystyk a druga do konfiguracji
a co on miał zrobić w hotscripts.com? Strona autora to www.iportal.nano.pl zycze powodzenia smile.gif
PioruN
tylko to haslo jest zakodowane a ja yego jezyka kodoania nie znam ...
w poprzednim moim poscie napisalem jak ono wyglada
( 45f617ddf44b45dace9e93192e1e32a3 )
SilverCup
nie zawracaj sobie nim glowy, ja nie mialem problemow zadnych
GeoS
1. Nie wiem skad wytrzasnales wersje 4.3 :?:
2. Tak jak ktos napisal powyzej, hasla sa zdefiniowane w 2 pierwszych linijkach kodu skryptu config.php w katalogu glownym statystyki. Pierwsze sluzy do autoryzacji mozliwosci ogladania statow, drugie do wejscia do panelu administracyjnego.
3. Jesli masz jakies uwagi odnosnie skryptu, to daj mi znac. Jesli wykryjesz bledy, to postaram sie je od reki poprawic aaevil.gif

PS Nie wiem skad wytrzasnales wersje z zaszyfrowanym haslem :?: O ile mi wiadomo, to wspoltworca niczego takiego nie wprowadzal do kodu.
GeoS
Zwracam honor. Na CVSie projektu jest juz bardziej rozwinieta wersja (dawno przy nim nic nie robilem sad.gif ).

Przeciez zagladajac do kodu masz dana metode kodowania. Jesli haslo nie jest w postaci istat (a jak sie przed chwila dowiedzialem na bank jest), to wygeneruj je sobie sam.

Po konsultacji online dowiedzialem sie, ze podobno u niektorych haslo nie chce sie przekazywac z formularza.

PS To jest nie do konca stabilna wersja z CVSa. Czego sie spodziewasz, ze wszystko od razu bedzie ok :?: To ludzka rzecz sie mylic biggrin.gif
JOHNY
Bardzo dobry post chyle nisko czoło dla autora.

Ale mam pytanie jesli chodzi o skrypt Statsów. Czy spotkał się juz ktoś ze statsami pokazującymi właściwości Hub-a Direct Connect?questionmark.gifquestionmark.gifquestionmark.gifquestionmark.gif?
Chodzi mi głównie o liczbę userów w danym dniu, tygodniu czy miesiącu i chciałbym żeby to było graficzne wświetlanie (tak jak macie notowania na giełdzie Heheh).
Czy gdzieś można coś takiego dorwać questionmark.gifquestionmark.gifquestionmark.gifquestionmark.gif

Za pomoc dzięki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.