Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Logowanie
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
bosaczek
Witam!
Potrzebuje pomocy.
Potrzebuje zrobic na stronie www logowanie do podstron.
Strone www i podstrony zrobie sobie sam ale z tym logowaniem to niebardzo wiem jak sobie poradizć.
Potrzebowałbym chyba jakiś skrypt i sposób na jego podpięcie pod html.
Dobrze by było jakbym mógł dla każdego użytkownika i nadawać login i hasło no i oczywiście jeśli można by było obejść się bez bazy danych a tylko na jakimś txt.
kszychu
Zanim o coś zapytasz poszukaj najpierw na forum. Ten wątek przewija się regularnie co jakiś czas.
bosaczek
Doskonale wiem że ten temat się przewija.
Jednak jak napisałem niemam pojęcia o php a tam są odpowiedzi samych geniuszy co pozjadali rozumy i żucają jakimiś hasłami lub żucają gotowe skrypty php.
Świetnie - cieszy mnie to ale ja oprócz tego potrzebuje wiedzieć co ja mam z takim skryptem zrobić.
Mieć wszystko to jedo ale trzeba to umieć zastosować.
Jeśli ktoś zaoferuje pomoc za niewygórowaną cenę to chętnie zapłacę.
Seth
Jezeli chcesz miec wszystko na tacy bez wysilku z Twojej strony to napisz na Praca oferowana (wymagane jest podanie ceny).
kszychu
Następny, który uważa, że jak czegoś nie umie to jest to ICH wina...
Cytat
Doskonale wiem że ten temat się przewija.

To po co tworzysz nowy wątek, kontynuuj istniejące.
Cytat
Jednak jak napisałem niemam pojęcia o php a tam są odpowiedzi samych geniuszy co pozjadali rozumy i żucają jakimiś hasłami lub żucają gotowe skrypty php.

Słuchaj, jeśli ktoś umie więcej niż ty, nie oznacza to od razu, że jest geniuszem czy pozjadał wszystkie rozumy.
Cytat
Świetnie - cieszy mnie to ale ja oprócz tego potrzebuje wiedzieć co ja mam z takim skryptem zrobić.

A z którym? Próbowałeś zaimplementować u siebie któryś skrypt? Gdzie tam! Założę się, że nawet ich nie przejrzałeś. Gdybyś wziął któryś skrypt na warsztat, pokazał jakie masz z nim problemy, na czym się wyłożyłeś, to na 99,9% któryś z "geniuszy, którzy pozjadali wszystkie rozumy" by ci pomógł. Ale na gotowca na tacy raczej nie licz, chyba, że....
Cytat
Jeśli ktoś zaoferuje pomoc za niewygórowaną cenę to chętnie zapłacę.

... ale wtedy, jak już powiedział ci Seth, to nie na tej grupie.
bosaczek
Zastanawiam się poco jest to forum.
Gdzie można liczyć na pomoc chyba tylko w 10%.
A cała reszta lubi się pośmiać z innych.
Co do tych skryptów to prubuje cały czas tylko gó.... z tego wychodzi.
Niestety niekażdy wszystko łapie odrazu.
Ale ja sobie poradze tak czy inaczej.
Mam tylko nadzieje ze wszystkim WIELKIM wyśmiewaczom powinie się kiedyś ostro noga.
sad.gif(
pojebany jest ten świat gdzie internet miał zbliżać ludzi a oni robą wszystko żeby się dzielić.
kszychu
Robi się lekki OT...
Cytat
Zastanawiam się poco jest to forum.

Wiesz, ja czasami też...
Cytat
Gdzie można liczyć na pomoc chyba tylko w 10%.
A cała reszta lubi się pośmiać z innych.

Przepraszam, jeżeli mój poprzedni post odebrałeś jako drwinę, nie miało tak być. Co do pomocy, to zależy co uważasz za pomoc a co za wyręczanie.
Cytat
Co do tych skryptów to prubuje cały czas tylko gó.... z tego wychodzi.
Niestety niekażdy wszystko łapie odrazu.

No to przestań użalać się nad sobą i napisz z którym skryptem i jaki masz problem!
Cytat
Ale ja sobie poradze tak czy inaczej.
Mam tylko nadzieje ze wszystkim WIELKIM wyśmiewaczom powinie się kiedyś ostro noga.

Przepraszam, ale tego nie skomentuję....
Cytat
sad.gif(
pojebany jest ten świat gdzie internet miał zbliżać ludzi a oni robą wszystko żeby się dzielić.

Pojebany jest ten świat, w którym internet miał pomagać ludziom, a jak narazie oducza ich samodzielności.

Jeśli nie masz konkretnych pytań, tylko dalsze żale, to proponuję na priv, jeśli zaś masz jakieś merytoryczne problemy to napisz.
EOT
bosaczek
Dzięki za okazaną chęć.
doceniam to.
Jednak znalazłem kogoś kto bez zbędnych ceregieli i komplikacji pomógł mi.
Chyba warto wierzyć w te 10%.
Miłego dnia zycze wszystkim
Lerno
Mysle ze warto by zapodac jakies podsumowujace dzialy odnosnie spraw/problemow przewijajacych sie przez cale forum. Mysle ze uniknelo by to takich, nowo powstajacych, dawnorozwiazanych problemow.
Search nie jest idealny, a dla poczatkujacych bywa ciezko wylapac ze wszystkich cos, co go akurat interesuje.
Tak czy inaczej, lenistwa i tak nic nie usprawiedliwi smile.gif

Pozdrowionka
arogancik
o ile sie nei myle to jest grupa kta sie wzieła za tworzenei faq. tera jest przerwa związana z uruchomieniem portalu, ale jak portal ruszy to faq tez ruszy biggrin.gif przynajmnije ja mam taką nadzieje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.