Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z tym FORUM - dziwne znaki
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Forum
cros
Prosze o zmiene dzialu, poniewaz tylko tu udalo mi sie napisac tego posta, ze wzgledu na problem, ktory opisalem ponizej - PROSZE O WYROZUMIALOSC.
Od samego poczatku jak znalazlem to forum mam z nim jakies dziwne problemy, mianowicie
wszedzie pojawiaja sie dziwne znaki np "ded", "0fe" , "6dg" itp.
Np. pisze jakiegos posta i zamiast napisanego slowa "Przedstawiam" mam slowo "Przed 0fb stawiam", albo strona calkowicie traci wyglad bo te znaczki dostaly
sie miedzy znaczniki html i strona wyglada jak po II wojnie swiatowej :/
To moze bym jeszcze jakos przezyl, gorzej jednak jest gdy te dziwne znaki wkradaja sie do linkow zamieszczonych na tej stronie i przez to serwer
wywala ze albo "bledne zapytanie", albo ze taka strona nieistn
abf
ieje a w linku mam takie cos "http://www.forum.pDEDhp.pl", albo "ht0FBtp://www.forum.php.pl", etc.
Zdarza sie tez ze w buttonie "Wyslij posta" wkradna sie te znaczki i jedyne co mi pozostaje to od nowa pisac posta i miec nadzieje ze tym razem zapisze.
Czasem trwa to kilka godzin i wtedy nie moge ani odpisac, ani zamiescic nowego posta (myslalem newet ze mam bana, ale pozniej zobaczylem ocb).
Przyszlo mi do glowy ze moze jakims cudem mam wirusa na komputerze, wiec przeinstalowalem system - mam oryginalny na laptopie - ale to tez nic nie pomoglo, dodam ze na innych stronach wszystko jest OK, tylko na waszej mam takie problemy - moze wy macie jakiegos wirusa na serwerze (w to watpie) ?
Prosze o odpowiedz, bo to pytanie mnie nurtuje od dluzszego czasu i chcialbym ten problem jakos zlikwidowac bo jest on bardzo WKUR***** problemem smile.gif

PS - przed chwila mialem ten sam problem, ale cos nowego sie pokazalo, otoz gdy chcialem ponowic probe wyslania mojego posta, to w okienku textarea, gdzie wpisuje sie tresc posta mialem wasz skrypt php strony - powaznie pisze - nie kod html, tylko caly skrypcik :]
krystian4842
Może przeskanuj sobie komputer, np. Malwarebytes' Anti-Malware, bo ja na przykład nie mam takich problemów.
Cysiaczek
Mamy na uwadze ten problem, ale raczej nie leży on po naszej stronie, wiec zalecam to samo, co kolega wyżej.
cros
Cytat(Cysiaczek @ 11.11.2009, 19:22:00 ) *
Mamy na uwadze ten problem, ale raczej nie leży on po naszej stronie, wiec zalecam to samo, co kolega wyżej.

Tak, tylko ja pisalem ze zainstalowalem system od nowa, a mam oryginalnego windowsa i tylko zainstalowalem firefoxa z oficialnej strony i tez mialem te problemy
wiec watpie zeby wirusy byly powodem tych bledow....ale przeskanuje - co mi szkodzi.


EDIT:
Przeskanowalem i niczego nie znaleziono :/
Czyli tak jak myslalem, raczej nie chodzi tu o wirusy, no chyba ze mam fabrycznie wirusa wgranego razem z systemem na partycje RECOVERY w laptopie winksmiley.jpg

CYSIACZEK - przeslalem ci link na PW ze screenami, zreszta podam go tez tutaj, moze ktos jeszcze cos zaradzi :/
http://img682.imageshack.us/gal.php?g=screen01t.jpg - 4 screeny (mozna powiekszyc)
scanner
Jakiej przeglądarki używasz?
Skąd masz łącze?
Czy dzieje się to tylko na tym forum?
Czy masz aktualny antywirus?
erix
Dla mnie to jest na 99% wina łącza, tak jak już opom pisałem. Zresztą, sam pisałeś, że reinstalacja nic nie daje.

Podejrzewam, że masz postawione proxy u ISP-a albo u siebie i on fiksuje. Sprawdź na innym łączu, bo z tego co mi wiadomo, to tylko Ty uskarżasz się na tego typu problemy.
cros
Cytat(scanner @ 14.11.2009, 02:09:03 ) *
Jakiej przeglądarki używasz?
Skąd masz łącze?
Czy dzieje się to tylko na tym forum?
Czy masz aktualny antywirus?


1. Najnowszego Firefoxa
2. Od dostawcy winksmiley.jpg Powaznie to mala firma 'osiedlowka', ale nie narzekam - szybkie lacze, male pingi, cena atrakcyjna i stabilne, bo mnie nie rozlaczylo ani razu jeszcze i nie odczulem spowolnien winksmiley.jpg
3. Tak tylko tutaj mam te problemy
4. Tak posiadam aktualizowanego antyvira (choc akurat to odpada, bo pisalem ze zaraz po instalce windowsa na nowo tez mialem problemy te same)


Cytat(erix @ 14.11.2009, 12:05:45 ) *
Dla mnie to jest na 99% wina łącza, tak jak już opom pisałem. Zresztą, sam pisałeś, że reinstalacja nic nie daje.

Podejrzewam, że masz postawione proxy u ISP-a albo u siebie i on fiksuje. Sprawdź na innym łączu, bo z tego co mi wiadomo, to tylko Ty uskarżasz się na tego typu problemy.

Moze i to faktycznie wina lacza, bo wczoraj zamowilem u swojego providera stale Ip i dzisiaj tak jakby tych problemow juz nie bylo.
Nie widze tych znaczkow nigdzie, wiec chyba jest juz ok smile.gif

EDIT: Nie wiem czy to przejdzie, ale proponowal bym zmoderowac odpowiednio ten temat i przypiac, bo byc moze ktos bedzie mial te same problemy, wiec zamiast kombinowac tak jak ja, bedzie mial juz odpowiedz :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.