Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z funkacją Include w tabelce
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Marti
Nie śmiejcie się tylko ze mnie bo jestem początkującym i dopiero zaczynam przygodę z php rolleyes.gif . Mój problem polega na tym że... strona którą robię zawiera dużo tabel. I jak wczytuje się coś za pomocą funkcji include, to jak jest sam text, to nie ma polskich liter, a jak jakieś bardziej skomplikowane skrypty (rónież z tabelami) to już się zupełne wszystko kopie. Mam nadzieję, że zrozumieliście o co mi chodzi. Bardzo będę wdizęczny za pomoc smile.gif .
scanner
Nie śmiejemy się. Nie ma z czego. To poważny problem chcieć pomoc i nie móc, bo autor pytania nie był na tyle przezorny, żeby pokazać choćby kawałek kodu jak również efekt działania (w formie linka do odpowiedniej strony).
Pytanie zwykle składa się z:
1. Opisu problemu.
2. Opisu sytuacji w jakiej problem wystepuje.
2. Niezbędnych informacji dodatkowych (skrypty, linki, screenshoty)
3. Pytania właściwego.
zombie
Wiesz jak działa include()? To tak jakbys zawartosc tego pliku po prostu wkleil w miejsce funkcji include().

Polskich czcionek nie ma pewnie na calej stronie...? Jesli tylko w tabeli, to sprawdz kodowanie zankow w swoim edytorze, w ktorym tworzysz pliki zawierane w funkcji include(); Czesc plikow zakodowana jest w Windows, a czesc w ISO.

Jakby na to nie patrzec Twoje problemy dotycza HTML'a, nie php.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.