Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHP]Pobieranie treści z www
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Krizis
Witam!
Potrzebował bym skryptu który będzie mi pobierał z tej strony cenę która jest po tekście "Cena rynkowa:"

Pozdrawiam i dziękuję!
vokiel
Gotowych rozwiązań nie ma, każda strona jest inaczej zrobiona, ma inny kod, pod który trzeba ułożyć wyrażenie regularne.

Ogłoszenie raczej do działu poszukuję
Krizis
Potrzebował bym coś na bazie tego tylko aby pobierało mi to co jest za "Cena rynkowa:"
mad/
Gdyby ta strona była poprawnie zrobiona, bardzo wygodne byłoby skorzystanie z DOM. To znaczy najpierw curl, tak jak ktoś juz chyba proponował, potem wczytanie strony do DOMDocument i wędrówka po kolejnych węzłach, nie jestem pewien czy zadziała, strona wygląda na niezgodną ze standardami.
Krizis
A dało by się to zrobić np. z tą stroną bądź z jakimkolwiek innym sklepem internetowym biggrin.gif
vokiel
Dałoby się, do prawie każdego się da. Tylko, tak jak wspomniałem, do każdego trzeba pisać dedykowane wyrażenia, które wyłuskają tą cenę z kodu html całej strony
Krizis
A mógł byś mi pomóc jakoś z napisaniem tego (jakie funkcje i jak po kolei zastosować)
Wicepsik
file_get_contents, preg_match, wyrażenia regularne <- fraza do google
Krizis
Dzięki wielkie już zrobiłem!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.