Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: klopoty z kazdym skryptem
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
mop506
sciagnelem kilka skryptow (ksiega gosci, panel administracyjny...) zaden z nich nie dziala !!!! zawsze jest jakis problem. czytam zawsze readme ale coz nie za duzo z tego rozumiem rolleyes.gif

bledy ::
Warning: Undefined variable: enable_search in download/download.php
Warning: Undefined variable: display_head_msg in download/download.php
Warning: Undefined variable: ilepoz in d:/data/moje dokumenty/php/strony/ksiega/index.php

a w ksiedze gosci nawet nie moge dodac wpisu !!!
SilverCup
jezeli to sa szanujace sie scripty i dosc rozbudowane to powinny miec takie pliki jak config.php czy z podobna nazwa, wtedy duzo ustawia sie w cnofigu, a w readme czesto mozna sie polapac nawet bez znajomosci angielskiego no chyba ze sa takie badziewne znaczki w ksztalcie czarnych prostokatow, polecam Ci polskie scripty poniewaz wiele nie odstepuja od innych a maja polska dokumentacje i sa bardzo latwe ....
kurtz
Cytat
sciagnelem kilka skryptow (ksiega gosci, panel administracyjny...) zaden z nich nie dziala !!!! zawsze jest jakis problem. czytam zawsze readme ale coz nie za duzo z tego rozumiem  :roll:  

bledy ::
Warning: Undefined variable: enable_search in download/download.php  
Warning: Undefined variable: display_head_msg in download/download.php  
Warning: Undefined variable: ilepoz in d:/data/moje dokumenty/php/strony/ksiega/index.php

a w ksiedze gosci nawet nie moge dodac wpisu !!!
wszystkie skrypty ktore sciagnales zostaly kiepsko napisane. przykro mi.
mop506
sciagalem je ze stron ktorych linki znalazlem tutaj!!! hmmm w takim razie podajcie jak macie linka do strony ze 'sprawdzonymi' skryptami ktore na pewno beda pracowac... interesuje mnie przede wszystkim cos a la panel administracyjny, ilosc pobran. chce po prostu rzucic na to okiem, by pozniej moc stworzyc cos wlasnego, ale potrzebuje jakiejs podpory
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.