Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Spory problem z phpBB v1.7 by Przemo
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
kpjeziorak
Witam
Mam bardzo denerwujacy problem z forum phpBB, - aby ogladac forum trzeba sie zalogowac, z tym wszystko jest ok, posty takze mozna pisac, ale problem jest powazny:

Gdy na forum przebywa wiecej niz jedna osoba, automatycznie wszyscy sa wyrzucani z forum. Gdy jest tylko jedna osoba, takze jest wyrzucana ale po dluzszym czasie przebywania. Jezeli chodzi o to drugie, to zapewne jest tak, ze podczas przebywania jednej osoby loguje sie nastepna i gdy ta pierwsza probuje cokolwiek zrobic jest wyrzucana. Wiem, ze troche namieszalem, ale mam nadzieje, ze mnie ktos zrozumie:) Wiec co robic? Prosze o pomoc.
Ive
a próbowałeś reinstalować forum? [jeśli nie to ja bym najpierw zrobił sobie zrzut bazy a potem zreinstalował je ;] ]
kpjeziorak
Nom, zobacze moze pomoze, ale juz raz probowalem i nie moglem zaimportowac tabel do bazy, gdyz po instalacji byly one juz w bazie - tyle, ze puste, jak to jest przy nowej instalacji forum... - wiec nie wiem, czy admin moze jakos zmienic w ustawieniach MySQL`a bym mogl nadpisywac tabele podczas importowania. Wiecie cos na ten temat, czy admin moze mi zmienic w ustawieniach, bym mogl to zrobic?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.