Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Znaki końca wiersza [scanner]
Forum PHP.pl > Wortal > Artykuły
Seth
Uwagi, pytania zwiazane zwiazane z artykulem scannera "Znaki konca wiersza" prosze pisac w tym temacie.
slaug
Troche się już w php orientuję to artykuł był całkiem przystępny, chociaż moja podstawowa uwaga to, że troche powierzchowny i przy krótki.

Problemy z jego zrozumieniem będą miały osoby, które w php jeszcze się nie zadomowili, chociaż rozumiem, że dla nich jest dział "php dla początkujących".

Nie mniej jednak mi się podobało i zachęcam do pisania następnych (chętnie poczytam)

Pozdrawiam,
Daniel

www.uksgedanensis.civ.pl
scanner
Wydaje mi się, że artykuł opisuje to co wiedzieć się powinno w tym temacie.
Czemu uważasz, zę powierzchowny? Co bys dał, czego brakuje?
Nalfein][WR
A tam, slaug - IMHO artykuł aż za rozbudowany, bo temat mogłoby się zakończyć na jednym punkcie w FAQ gdzie podajemy tabelkę ze stosowanymi znakami na różnych platformach smile.gif A tutaj ma wszystko pod nosem - wyjaśnienie działania nl2br, regexy. Brakuje mi tylko uwagi, że tak jak w Unixie jest znak n tak w Mac'ach jest r. Nie widziałem w tekście wspomnienia i dla początkującego wystąpienie r w regexie może być niejasne.
scanner
Nalfein: dzięki za przypomnienie. jeszczer dzisiaj zrobię update.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.