Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Strona Php.pl
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Wortal
tamin
Witam !

Musialem napisac tego posta. Chcialbym bardzo pogratulowac strony php.pl, widac ze oplacalo sie czekac. Naprawde duzo pracy musialo zostac wlozone, zeby strona wygladala tak jak wyglada.

Jeszcze raz gratuluje !

Tylko tak dalej.

Pozdrawiam.


BTW
Mysle ze pod tym postem powinno byc donajmniej tysiac o podobnej tresci.
jaco
Hmm... napewno dobra grafika, dobrze zorganizowana nawigacja. Co do tresci jeszcze zbyt wiele nie ma ale to chyba oczywiste - jakby nie bylo start smile.gif

Najciekawsze jest pewnie to co zostalo ukryte pod ta ladna grafika smile.gif
PMadej
pierwsze wrażenie jakiego doznałem to maksymalny szok i zaskoczenie, a z drugiej strony miałem uśmiech od ucha do ucha, że nareszcie sie pojawiło to na co czekałem od pierwszych chwil jakie spedzilem na tym forum.

Design super, stronka ogolnie zapowiada sie super. gratulacje i powodzenia w dalszych pracach ... moze i mnie sie jakos uda pomoc smile.gif
marlowe
Ja- podobnie jak poprzednicy- wrażenia mam bardzo pozytywne i strasznie się cieszę, że serwis ruszył. Tak jak PMadej pojawienie się php.pl wywołało u mnie duży uśmiech i poprawiło kiepski humor.
Że się tak wyrażę- dziękuję twórcom za dotychczasowy wkład pracy- kawał dobrej roboty.
Pozdrawiam
Bartek
Bora
I znowu sie nie wyspie smile.gif)
Piękna sprawa.
Ps jest jedno niedociągnięcie : nazwy kategorii w wyszukiwarce.
scanner
Eh... wzruszyłem się smile.gif
-=Saint=-
Nareszcie wyszlo.... ach... Wspaniala chwila. Nie zawiodlem sie na ekipie smile.gif
A tak BTW, chyba strona wizualna zostala nieco uproszczona w stosunku do projektu.... Czy to zostanie zmienione, czy jest to finalna wersja?
Seth
Jako, ze lay bardziej przypominal wizytowke firmy , a nie wortal zostal uproszczony. Jednak pewnie jakeis drobne zmiany beda mialy miejsce winksmiley.jpg
Paul
nareszczie smile.gif
kwiateek
Wysypuje mi się strona pod mozillą.
Screen: http://kwiateek.net/public/snapshots/php_p...esign-error.jpg
Chodzi o tą grafikę w lewym górnym rogu jakaś ni stad ni zowąd.
Ogólnie cieszy mnie, że wortal wreszcie ruszył jednak mam zastrzeżenia co do grafiki - nie jest w takim samym wykończeniu jaka była w oryginale sad.gif... Wydaje się trochę uboga.
Mam także zastrzeżenia do nawigacji. Cięzko się dostać do konkretnuych artykułów i trzeba bardzo wędrować po kategoriach, żeby dotrzeć do celu. Proponowałbym dodanie box'a lista ostanich artykułów, a także dodanie możliwości pokazania wszystkich artykułów w danej kategorii nie przechodząc dalej w głąb.
Wstępnie to bybyło na tyle.
A tak poza tym: jestem na Tak (-;.

Pozdrawiam.
-=Saint=-
Moja sugestia (taka od strony czytelnika) - zmniejszcie czcionkęw treści...
Moim skromnym zdaniem lepiej wygląda jak w genialnej winksmiley.jpg przegladarce IE 6 zminimy rozmiar textuna "mniejszy". Poza tym jest ok, a nawigacja jest dobra IMO.
FastRed
Cytat
Wysypuje mi się strona pod mozillą.
Screen: http://kwiateek.net/public/snapshots/php_p...esign-error.jpg
Chodzi o tą grafikę w lewym górnym rogu jakaś ni stad ni zowąd.


U mnie tak samo zarówno pod IE jak i Zillą. Wydaje mi się, że jest to jednak zamierzony efekt(sądząc po białej poziomej linii).
Strona jak najbardziej ok, kilka artykułów bardzo ciekawych smile.gif.
Mnichasso
Strona mi sie naprawde bardzo podoba biggrin.gif tylo takie pytanie po co jest rejstracja i logowanie pod aresami
http://php.pl/index.php/phppl/content/
http://php.pl/index.php/phppl/user/register questionmark.gif
A co do tego paska po lewej stronie przed logo to ja go też mam na ie biggrin.gif
-=Saint=-
Zapytalem validattora w3c czy ma prawo sie sypac i... ma.... :?
Cytat
This page is not Valid XHTML 1.0 Strict!
kszychu
Gratulacje smile.gif
Nie byłbym jednak sobą, gdybym się czegoś nie czepił: otóż na forum nie ma linka do www.php.pl! Dodajcie to gdzieś.
kwiateek
Cytat
U mnie tak samo zarówno pod IE jak i Zillą. Wydaje mi się, że jest to jednak zamierzony efekt(sądząc po białej poziomej linii).
Strona jak najbardziej ok, kilka artykułów bardzo ciekawych smile.gif.

Racja. Sprawdziłem na oryginalnej wersji grafiki. Niemniej jednak teraz to dla mnie jakoś głupio wygląda.

Pozdrawiam.
halfik
hehehe, nice smile.gif Site czytelny, mily dla oka, inwtuicyjna nawigacja i swietnie zapowiadajaca sie zawartosc merytoryczna. Panowie: dajcie z siebie wszystko smile.gif
batat
No to tak smile.gif Lay-out prosty, ladny, spoko biggrin.gif Tylko troche mnie martwi mala ilosc artykulow, ale to mam nadzieje przejsciowe. Wiem ze serwis dopiero startuje, ale jak tak daty byly przesuwane, to myslalem, ze bedzie wszystkiego multum :] No ale coz, mam nadzieje ze w miare uplywu czasu, bedzie coraz wiecej artykulow, szczegolnie dla tych poczatkujacyh ;-)
Chewolf
Poprostu super , grafa super artykółów narazie jest mało ale są spoko oplacalo sie czekac.
cf7ni5k
Wreszcie :] Strona dlugo oczekiwana, na pewno zostal wykonany kawal dobrej roboty ale ja bym sie raczej skupil na wadach: w stosunku do pierwszej wersji przedstawionej przez larka lay zostal wg mnie zbyt bardzo uproszczony, nie wiem czy dobrym pomyslem jest ograniczenie sie do top-u. Poza tym nie podoba mi sie sposob przekazywania tresci w newsach, w wersji "demo" tak ją nazwe bylo zdecydowanie lepiej - czcionka byla mniejsza to raz, a dwa to bardziej pasowal mi tamten uklad. Troche sie wiecej spodziewalem w wersji finalnej, no ale coz... nie narzekac tylko zyc dalej tongue.gif
Bonhart
Bardzo się cieszę, wreszcie mamy własną stronę, grafika mi się podoba, miła dla oka, co do ilości artykułów myśle, że możemy pokusić się o napisanie paru chłopaki zobaczą czy dodać czy nie.
Mnichasso
Cytat
Gratulacje smile.gif
Nie byłbym jednak sobą, gdybym się czegoś nie czepił: otóż na forum nie ma linka do www.php.pl! Dodajcie to gdzieś.


Popieram krzycha w 100 % brakuje tego linka na forum smile.gif zapomniałem w poprzednim poście o tym wspomnieć
PMadej
w którymś z postów na temat wortalu była propozycja zmiany czcionki na mniejszą w atykułach. A ja się z tym nie zgadzam wręcz nie widze logicznego uzasadnienia takiej tezy. Dlatego, że wystarczająco dużo siedzę przed komputerem i czytanie artykułów w wersji mikro doprowadzi mnie do całkowitej ślepoty, a już noszę okulary. Więc chłopaki z DevTeam nie róbcie tego dla dobra oczu nie tylko moich ale i reszty czytelników php.PL
wobst
Wchodzę sobie na php.pl i ku memu zdziwieniu widzę stronę, a nie jakieś teksty "w budowie". Stronę, ale jaką? Na pewno wyglądającą ciekawie, ale wciąż drobną, z kilkanastoma artykułami, małą ilością skryptów itd. Rozumiem jednak, że to tylko początek i mogę w przyszłości oczekiwać dużo więcej. Początki zawsze są trudne... Ogólnie jednak jest w tej chwili kilka lepszych serwisów o php w Polsce, ale ja jakoś stawiam na php.pl (wkrótce), tym bardziej gdy ma się tak wspaniałe forum!

Życzę powodzenia!
cr4sh
No więć i ja sie nie odzywałem tutaj, ale skoro serwis ruszył, to sie włacze

A wieć KAWŁ DOBREJ ROBOTY !!! Heh aż zacheca do nauki php

pozdrawiam
Bielo
Ładna stronka oryginał layouta jednak troche bardziej mi się podobał, ale ten też jest spoko. Jak by mi mógł ktoś napisać instrukcję obsługi to artykułu ""OO" - Programowanie obiektowe w praktyce" bo nie wiem czy tam tak mało jest czy gdzieś nie kliknąłem.

Fajnie by było gdyby forum było w pełni zintegrowane ze stronką.
Wiem że dużo wymagam :wink:
scanner
artykuł OO jest chwilowo zablokowany, o czym napisałem http://forum.php.pl/viewtopic.php?p=88177#88177
dcooper
Sorki, ale nieco(?) się rozczarowałem. Myślałem że już system skończyliście, a tutaj widzę ezpublish. Design, niestety, musicie(powinniście) zmienić ponieważ nieco odstaje od "standardów".
Najmocniejszą stroną serwisu php.pl jest praktycznie forum, które prezetuje, jak zwykle, wysoki poziom.

Mam nadzieję że już na dniach ukończycie od dawna zapowiadany CMS i php.pl ruszy "z kopyta" czego Wam i sobie (jako userowi) życzę.
Pozdrowienia, dcooper
PMadej
Cytat
Sorki, ale nieco(?) się rozczarowałem. Myślałem że już system skończyliście, a tutaj widzę ezpublish. Design, niestety, musicie(powinniście) zmienić ponieważ nieco odstaje od "standardów".
Najmocniejszą stroną serwisu php.pl jest praktycznie forum, które prezetuje, jak zwykle, wysoki poziom.

Mam nadzieję że już na dniach ukończycie od dawna zapowiadany CMS i php.pl ruszy "z kopyta" czego Wam i sobie (jako userowi) życzę.
Pozdrowienia, dcooper


Nie mogłem się powstrzymać !!!
Jeszcze jakieś życzenia masz? O co ci chodzi z odstawaniem od standardów? Od Twoich? pochwal się czymś to porównamy. angrysmiley.gif angrysmiley.gif angrysmiley.gif
dcooper
OT:
Widze że wyrażanie własnych opinii nie jest mile widziane przez niektórych użytkowników.
Przepraszam, powinienem, jak XX userów, rozpisywać się o nowym php.pl w samych superlatywach. Tak?
Tytuł tematu "Opinie o php.pl". Zastanów się.
PMadej
Cytat
OT:
Widze że wyrażanie własnych opinii nie jest mile widziane przez niektórych użytkowników.
Przepraszam, powinienem, jak XX userów, rozpisywać się o nowym php.pl w samych superlatywach. Tak?
Tytuł tematu "Opinie o php.pl". Zastanów się.


Skoro piszesz, że coś ci się niepodoba to może napiszesz co. A oprócz tego o
o jakich standardach mówisz? Gdzie je mogę znaleść?


Cytat
Design, niestety, musicie(powinniście) ...
Musicie ... a niby czemu DevTEAM ma to robić, a może Ty się za to weźmiesz? Pokaż jakiś swój layout ocenimy wg "standardów"
Seth
Prosil bym o prowadzenie rozmow na poziomie, a nie o przepychanki slowne.
Kazdy ma prawo wyrazac swoje opinie.
dcooper
nadal OT:
Cytat
Musicie ... a niby czemu DevTEAM ma to robić

A kto to ma robić? Sąsiad? A może konkurencja?

Cytat
Skoro piszesz, że coś ci się niepodoba to może napiszesz co.

Już napisałem. Design.

Uff. Mam nadzieję że któryś z moderatorów zareaguje w porę.

Edit:
Seth, nareszcie.
tomekb
Piszemy 26 _marca_, nie 26 _marzec_. To taka moja mala uwaga do tresci ze strony glownej.
DeyV
Cytat
Kazdy ma prawo wyrazac swoje opinie.

Dokładnie.
Co więcej - negatywne opinie, o ile są dobrze umotywowane, są w stanie zdziałać więcej, nież pochwwały.
Oczywiście te 'miłe' posty też są potrzebne - dodają nam chęci do pracy, motywują itp.
Ale wszyscy wiemy, że przed nami jeszcze barrrrrrrdzo dużo pracy.
Dużo pracy po to, by ten wortal stał się tym, czego oczekuje reszta. Nie tym, co przywidziało się mi, seth'owi, albo komukolwiek innemu z grona kilku (teraz już kilkunastu) osób zaangarzowanych w jego powstawanie.

Dlatego apeluję.
Jeśli macie jakieś pomysły, propozycje, rady i sugestie - piszczcie smiało.
Mozę okaże się, że na ten sam pomysł wpadł już ktoś wcześniej, oznacza to, że myślimy tym samym tokiem.
Może się okazać, że jakiś pomysł nie spodoba się ogółowi - no cóż - tak też bywa.
Ale bardzo prwadopodobne jest, że w ten sposób każdy z nas będzie mógł włożyc choć małą cegiełkię, choc w drobny sposób przyczynić się do rozwoju tej strony.

DO TEGO ZAPRASZAM
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.