Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szukam skryptu tej strony
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
ptq
Witam, poszukuję w celach edukacyno-ciekawskich skryptu strony: www.picturestation.net

Widzę że to jakiś kombajn do oszukiwania na reklamach adsense, bo każdy link jest odpowiednio spreparowany, albo tak mi się wydaję, dlatego proszę o wysyłanie informacji przez PW, bo nie każdy może, jak wiecie posiadać taką wiedzę.

Podkreślam, całość do celów edukacyjno-ciekawskich, bo mam takie coś w sobie, że muszę wiedzieć jak coś działa jeżeli sam nie potrafię tego napisać winksmiley.jpg ale wydaje mi się że wielu programistów tak ma smile.gif

Gdyby jednak jakiś moderator uznał że mam nieczyste cele, proszę o skasowanie tematu bez upominania. Użytkownicy z takim samym przekonaniem proszeni są o niewyrażanie swojej opinii.

Jeżeli ktoś posiada wiedzę na dany temat a obawia się moich zamiarów, proszę o kontakt PW, może uda mi się pokazać że to tylko edukacja i ciekawość.

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających ten temat! biggrin.gif
Gryf
jak dla mnie to domena jest zaparkowana w sedo w celu odsprzedaży.
vokiel
A to nie jest zwykłe parkowanie domen: parkdomains?

Cytat
bo nie każdy może, jak wiecie posiadać taką wiedzę
Może Ty do nich należysz...
Cytat
całość do celów edukacyjno-ciekawskich
Oczywiście aaevil.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.