Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Awaria poczty na forum.php.pl
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Forum
Cysiaczek
Witam,

Mamy awarię poczty. Chwilowo włączyłem pocztę poprzez SMTP z adresu php@mentax.pl (thx ~DeyV) i od około 23:30 zarówno rejestracje jak i inne oparte o maila usługi powinny działać.
Niestety, nie znam losów e-maili z ostatnich dni i nie wiem, czy utknęły w kolejce i dojdą po naprawie, czy przepadły. W każdym razie - nie denerwujcie się, gdyby przyszło Wam na raz po kilkadziesiąt listów (np. subskrypcje).

Za niedogodności przepraszam.

Uwaga. E-maile z potwierdzeniami rejestracji zostały ponownie wysłane. Jeśli ktoś mimo tego nie otrzymał listu z prośbą o potwierdzenie konta, proszony jest o kontakt ze mną, z kwiateuszem lub z nosporem
Kontakt ze mną: cysiaczek@forum.php.pl
mike
A niby jak użytkownicy, nie mający konta na forum mają się z Wami skontaktować? Telefonicznie?
blooregard
[usunięte]
A że trzeba pomyśleć? Cóż, odsieje to przy okazji paru: "Nie chcom mi sie..." albo "funkcja, ktura nie dziala - PoMoCyYYY exclamation.gif!" smile.gif

//EDIT:
że już, kurna, nie wspomnę o tym:
http://wortal.php.pl/wortal/kontakt

~mike, Java Ci nie służy smile.gif
Cysiaczek
Jak chcą być userami, to znajdą sposób laugh.gif
Tak poważnie, to wystarczy napisać na maila. cysiaczek@forum.php.pl

Pozdrawiam

@blooregard - Ale wiesz, ten blogasek to wisi trochę niepotrzebnie hyhyhy eee... brzydal.gif
mike
Cytat(blooregard @ 7.01.2010, 16:50:48 ) *
oj, ~mike, rozczarowałeś mnie....
Ojej. Idę popłakać.
Nikt normalny nie będzie przeszukiwał całego serwisu bo forum nie potrafi pokazać prostego info. Nie ma to nic związanego z myśleniem.

Cytat(Cysiaczek @ 7.01.2010, 17:02:20 ) *
Jak chcą być userami, to znajdą sposób laugh.gif
Tak poważnie, to wystarczy napisać na maila. cysiaczek@forum.php.pl
Teraz wiadomo. Ale wcześniej nie było.

Tak podsumowując to forum nie posiada żadnych informacji kontaktowych dla użytkowników niezalogowanych.
Pomyślałeś może czy ktoś będzie przeszukiwał forum żeby znaleźć jakiś wątek, w którym istnieje jakaś informacja o tym, że poczta nie działa. Nie, nikt nie będzie tego robił.
Serwis, który nie potrafi wysłać maila ssie. A admin, który nie potrafi sprawić, że wyskoczy okienko tymczasowe z tekstem "chwilowo nie działa wyślij maila" ssie również.
Cysiaczek
Php ssie, serwis ssie, admin ssie... kurde ~mike - jakieś hormony, bunt, czy co? rolleyes.gif
mike
Cytat(Cysiaczek @ 7.01.2010, 21:58:11 ) *
Php ssie, serwis ssie, admin ssie... kurde ~mike - jakieś hormony, bunt, czy co? rolleyes.gif
Taaa. Dojrzewam.
itsme
A mi znudziło się tolerowanue Twoich wybryków Mike
blokada konta na 14 dni
scanner
a to ci psikus...
erix
Cytat
Tak podsumowując to forum nie posiada żadnych informacji kontaktowych dla użytkowników niezalogowanych.

Przecież w wortalu jest dział kontakt; ktoś zdesperowany na mur by znalazł.

Cytat
który nie potrafi sprawić, że wyskoczy okienko tymczasowe z tekstem "chwilowo nie działa wyślij maila" ssie również.

No trudno się nie zgodzić. Tylko że potrafi, a nieraz człowiek nie ma kompletnie do tego głowy, zejdź z niego. tongue.gif

Cytat
Serwis, który nie potrafi wysłać maila ssie. A admin, który nie potrafi sprawić, że wyskoczy okienko tymczasowe z tekstem "chwilowo nie działa wyślij maila" ssie również.

Ssie? Stare maluchy miały fajne ssanie, takie na dźwigienkę... winksmiley.jpg I rozrusznik tak samo... winksmiley.jpg

Cytat
blokada konta na 14 dni

Hmm... winksmiley.jpg

Tak swoją drogą, to czemu - ~mike - jeszcze "kiblujesz" na forum o PHP, skoro tak Cię Java rajcuje i byś klocki Lego/Kobi/innejNieznanejFirmy w niej klepał, to czemu mieszasz z błotem inny język, którego już nie używasz? Wrzuć człowieku na luz, po co się żreć ze wszystkimi dookoła? Osobiście nic do Ciebie nie mam i powinno to pójść jako PW, ale na 90% ciekawi to też innych forumowiczów. tongue.gif

No ale cóż, na odpowiedź poczekamy co najmniej 14 dni, chyba że ~Itsme zeżre wcześniej ciekawość. tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.