Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Chat w PHP
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
batat
Poszukuje prostego chata w php opartego na plikach tekstowych. Napisalem ten temat, bo nie moge znalezc nic ciakwego, wszystko co wyszperalem to jakie rumunskie skrypty pod mysqla :]

Najlepiej zeby to byl polski skrypt biggrin.gif Poszukuje takiego bo polchat cos sie ostatnio zmascil a ja chce organizowac sotkania biggrin.gif

Najlepiej jakby mial jakis maly panel admin (kick, ban itp winksmiley.jpg ) buzki i moze jakies inne bajery. Nadal korzystalbym z polchata ale po pierwsze nie chodzi,a po drugie jest reklama tongue.gif
czekam na propozycje !!
id4
Witam

W php nie napiszesz takiego chata jak PolChat. Efekty jakie możesz uzyskać raczej Cię nie zadowolą - chodzi ochygnie. Mnie nigdy chaty w php nie zadowalały. Już bardziej radziłbym Ci się rozejrzeć za chatami napisanymi przy użyciu Flasha - ale tam są duże wymagania. Z resztą PolChat też korzysta z profesjonalnego oprogramowania serwerowego napisanego w Javie.
batat
to moze polecicie mi jakis serwis oferujacy darmowe chaty w stylu polchata questionmark.gif smile.gif ostatecznie pogodze sie z reklama, jezeli chaty w php sa takie paskudne biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.