Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dodanie Opcji Opis
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
fizia666
Witam,
Chciałbym założyć taką skromną listę serwerów, i napotkałem na przeszkodę chciałbym dodać opcję opis czyli, że jak ktoś podaje port, ip to żeby był jeszcze opis tego serwera np świetna atmosfera, fajni adminowie itp.

o żeby taka opcja znajdowała się pod typ gry
i jak ktoś kliknie w to co jest zaznaczone czyli nazwa serwera
przesyłało na stronę z jego statusem i opisem oczywiście.
Czy jest jakiś gotowy skrypt do tego? Czy to trzeba komuś zlecić? Czy może pomożecie? snitch.gif

to link do skryptu z którego korzystam. http://csserwis.org/art-325_wlsany-monitor...ngu-serwera.htm jak by ktoś potrzebował.
emtiej
link nie działa, żeby dodać pole musisz dodać pole opis w bazie danych, zmodyfikować formularz no i prawdopodobnie troszkę zmodyfikować skrypt który dodaje wpisy do bazy.
koderrr
musisz dodac jedno pole w tabeli bazy danych np 'opis' lub description - nie wiem jakie oznaczenia stosowal autor skryptu PL czy ENG

a potem musisz edytowac formularz dodawania serwera
dodac pole textarea i przeslac jego zawartosc do bazy
fizia666
to któryś mógł by pomóc? dla wad pewnie to nie całe pół godziny pracy a dla mnie mnóstwo jeżeli w ogóle udało by się to zrobić.
emtiej
Przejrzałem ten skrypt i powiem że 30 minut raczej nie wystarczy, trzeba zmodyfikować praktycznie wszystko panel administratora, dodawanie, wyświetlanie, wyszukiwanie serwerów, naturalnie do zrobienia, ale nie za darmo. Skoro nie masz zamiaru sam się za to zabrać temat proponuję zamknąć i napisać zlecenie w odpowiednim dziale.

Cytat
musisz dodac jedno pole w tabeli bazy danych np 'opis' lub description - nie wiem jakie oznaczenia stosowal autor skryptu PL czy ENG

a potem musisz edytowac formularz dodawania serwera
dodac pole textarea i przeslac jego zawartosc do bazy


... ja już to napisałem.



ps. w dziale Gotowe rozwiązania dajemy gotowe skrypty itp... Czytaj dokładnie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.