Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: PL04 - kryptoreklama
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Forum
lukasamd
Nie ma działu zgłoś na forum, a i PW zgłaszać się nie da jak ma to miejsce w wypadku phpbb3, a więc zgłaszam jako temat w tym dziale.
Przed chwilą otrzymałem od użytkownika PL04 wiadomość prywatną będącą tak naprawdę reklamą, oto treść:

Cytat
Witam serdecznie,
Mógłby Pan doradzić mi jak napisać albo podejrzewam że są gotowce do formularza pewnego ? coś podobnego


Kod
http://www.domsa.pl/doradztwo_kredytowe/formularz_kredytowy.htm


Tu jest przykład.

Bardzo proszę o odpowiedź, będę wdzięczny
Pozdrawiam


(link specjalnie zakodowałem)
Proszę o wyciągnięcie jakichś konsekwencji.
PL04
Oczywiście że reklama,
Śmieszny Pan/Pani jest żeby być tak złośliwym, jeśli nie chciał/a Pan/Pani pomóc trzeba było tylko nie odpisywać a nie aferę robić. Co tu dużo gadać szkoda takich ludzi. Od innych użytkowników uzyskałem pomoc i muszę przyznać jestem pod wrażeniem że tak miło zostałem potraktowany przez innych no oprócz Ciebie.
darko
Użytkownik PL04 też się zgłosił do mnie (i pewnie nie tylko do mnie) i posłuchał sugestii, zakładając temat w odpowiednim dziale, oto link także nie ma co bić piany smile.gif
lukasamd
Forum jest od zakładania tematów a nie od masowego proszenia o pomoc na pw... dla mnie coś takiego to spam (w tej sytuacji link kieruje do oferty-formularza, więc nie dziwcie się, że tak to potraktowałem) i naganne zachowanie.
Oczywiście cieszę się, że założono temat zamiast męczyć userów bez ich wyraźnej zgody.
Cysiaczek
Cześć,

@PL04 - Wysyłanie próśb o pomoc na PW (do kilku userów) ma prawo być traktowane jako spam, bo najczęściej nim. Jeśli nie masz do kogoś prywatnej sprawy lub konkretnej oferty, kierowanej imiennie (do konkretnej jednej osoby, a nie jak to teraz modny w bankach imienny spam reklamowy do wszystkich klientów), pisz na forum.

@lukasamd - Paru funckji może brakuje, ale zawsze można wysłać normalne PW do moderatora lub do administratora (admini to też modki)
@lukasamd i @PL04 - Na razie obejdzie się bez sankcji.

Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.