Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak zostać moderatorem
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Forum
krzysztof_kf
witam od dłuższego czasu zastanawiałem się czy jest szansa zostać na forum modem ?
scanner
Status Moderatora otrzymuje się za zasługi.
Status Opiekuna także.
Cysiaczek
Tak, każdy ma szansę zostać najpierw opiekunem, a potem moderatorem. Uzależnione to jest od rodzaju aktywności na forum, posiadanej wiedzy i poniekąd charakteru. Czyli tak jak scanner pisze - za zasługi smile.gif

Pozdrawiam
nospor
Ja tylko dodam, że osoba, która w temacie o członku zarządu ( winksmiley.jpg ) pyta o modka, ma raczej nikłe szanse na tegoż modka - widać ze jest średnio rozgarnięta (bez urazy) winksmiley.jpg
krzysztof_kf
sorry nie wiedziałem o tym smile.gif więc się pytałem co i jak niż komuś pisać pw więc napisałem w tym temacie ale wyrażam chęć być opiekunem w dziale po stronie przeglądarki , i przedszkole .
nospor
Cytat
więc się pytałem co i jak niż komuś pisać pw
A kto tu mówi o PW?
O
1) wyszukiwarce
2) opcji Nowy Temat
nie słyszał ?

edit: wydzielam
krzysztof_kf
Cytat(nospor @ 23.02.2010, 12:03:14 ) *
Ja tylko dodam, że osoba, która w temacie o członku zarządu ( winksmiley.jpg ) pyta o modka, ma raczej nikłe szanse na tegoż modka - widać ze jest średnio rozgarnięta (bez urazy) winksmiley.jpg


kto pyta ten nie błądzi a po pro po mylisz płeć nie wiem czy to pomyłka
mhw
Koledze nospor chodziło raczej o to, że ta osoba nie jest rozgarnięta. winksmiley.jpg
krzysztof_kf
spoko ;]
Moli
Cytat
kto pyta ten nie błądzi a po pro po mylisz płeć nie wiem czy to pomyłka

Chyba nospor miał rację biggrin.gif
nospor
Cytat
kto pyta ten nie błądzi
tak, ale taki kandydat na modka powinien wiedziec w jakim dziale i w jakim temacie ma pytac. A jak nie wie, znaczy ze jeszcze nie jest gotowy do funkcji do której sie pcha smile.gif

Cytat
a po pro po mylisz płeć nie wiem czy to pomyłka
rety, a na polski chodzil? Gdyby nie koledzy wyżej to nie wiem czy bym załapał sens tego zdania. Wspomniani już koledzy wyjaśnili chyba też i tobie czego dotyczyła ta płeć.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.