Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jakiś dobry klient FTP
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
likon1
Witam,

Szukam jakiegoś skryptu php dzięki któremu mógłbym, przegladac pliki na swoim serwie - bezpośrednio je także usuwać i wgrywać. Dobrze by wszystko było proste w obsłudze i na hasło ale bez wykorzystania bazy danych.

Z gory dzieki.
erix
Net2FTP.
krzysztof_kf
polecam Total commander
erix
Od kiedy TC jest skryptem...? O.o
likon1
bardziej potrzebowalbym czegos co mialbym juz u siebie na serwie i nie trzeba by juz ustawiac ponownie ustawien polaczenia. Na sztywno wszystko. Taki online menadzer serwera - najlepiej w php.
erix
No to przecież możesz wszystko w konfiguracji ustawić, aby działało tylko na Twój serwer.

Widziałem z jeden hosting, na którym z czegoś takiego korzystali jako z WebFTP.
darophp
Tak jak wyzej - net2ftp - sam korzystam z niego na swojej stronce i kiedyś na ftp.boo.pl
likon1
Moze mi ktos jeszcze wyjasnic jak moge wlaczyc obsluge uzytkownikow i ich uprawnienia?
Oraz jak zrobic by nie wyswietlalo sie taki ekran logowania do ftp tylko juz bylo to zpredefinowane

Zeby nie zakladac osobnego watku to tez szukam skryptu na wzor chomikuj.pl czy innych tego typu portali
Czyli upload plikow i mozliwosc ich pobierania przez okreslonych uzytkownikow ( + nadawanie uprawnien i hasel.. )
erix
Cytat
Moze mi ktos jeszcze wyjasnic jak moge wlaczyc obsluge uzytkownikow i ich uprawnienia?

To już jest kwestia serwera FTP.

Cytat
Oraz jak zrobic by nie wyswietlalo sie taki ekran logowania do ftp tylko juz bylo to zpredefinowane

A zaglądałeś do dokumentacji?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.