Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: PHPNuke - dwa problemy
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Diggie
Witam!
Pierwszy problem to w jaki sposób zmienić w dodawanych przez siebie tekstach rozmiar czcionki, zmieniam to przez SIZE="" a mimo to nadal wyswietla mi się ten sam rozmiar.
Druga sprawa to jak dodaje np. do jakiegos bloku skrypt JS (jest to banner na danej stronie) to nie wchodzi mi to nie wiem czemu, wyswietla się nromalna strona bez bannera.
Może ktos spotkał się z podobnym problemem, z góry dzięki za wszelkie wskazówki.
Indianin
1.) zmień w /themes/nazwa_theme/style/style.css
2.) http://polhost.net/FAQ-index-myfaq-yes-id_...cat-7.html#8291
Diggie
Indianin
Dzięki drugi punkcik mam załatwiony - wielkie dzieki, ale mam pytanko odnośnie pierwszego, chodzi mi aby zmienic tylko niektóre czcionki w nowej stronie "zawartości" content, gdy zmienie wielkośc czcionki w themes/style.css to zmieni mi całość? I druga sprawa nie wiem dokłądnie gdzie mam zmienić aby odnosiło się to do tekstów w content czy to ma być .texte czy może input, textarea,
Sory ale jestem zielony i nie bardzo wiem jak to załatwić.
Indianin
Poczytaj sobie jakiś manual html , aby załapać do czego się odnosi imput i textarea . Na temat CSS jest także informacji od groma .
Indianin
Prosze ... i tak moja "pomagalność" wzrosła o 100% .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.