Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mini galeria
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Houdhini
Szukam skryptu pozwalającego na wyświetlenie małej galeri zdjęć. Miałoby to działać np. na takiej zasadzie, że mam div'a z w którym będą miniaturki obrazków, a skrypt będzie wyświetlać poziomo tylko 3 obrazki, a gdy się naciśnie strzałkę w prawo lub w lewo to przwinie na następny obrazek, z tym, że przewijanie nie powinne być płynne (tzn. nie tak jakby to suwakiem się przesuwało), a od razu powinien się pokazywać cały następny obrazek winksmiley.jpg Poniżej obrazek ilustrujący mniej więcej o co chodzi:



Rozwiązanie którego szukam powinno być jak najmniej skomplikowane winksmiley.jpg Podejrzewam, że nie jest trudno coś takiego zrobić, ale ja niestety nigdy JS się nie bawiłem, a czas mnie goni.

PS. pod FF 3.6 mam problemy z pisaniem postów na forum czy chociażby ich edycji. Nie widać kursora, a także nie da się dopisywać tekstu we wcześniejszej części wypowiedzi, jedyna opcja to Backspace....
darophp
W jQuery można coś takiego zrobić smile.gif
Houdhini
O dzięki. Już mam: http://plugins.jquery.com/project/ScrollShow
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.