Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: edycja bazy sql
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
olcia
witajcie,

chciałam się dowiedzieć jak można szybko i bezkłopotu zmieniać zawartość bazy danych? nie chcę już ściągać zawartości i ręcznie zmieniać, bo to trochę czasochłonne.

potrzebuję skrypt, który będzie wyciągał zawartość bazy do takich okienek jak w formularzu gdzie będę mogła wpisać w dane pole nową wartość i na dole z przyciskiem gfzie po nacisnięciu zmieni się zawartość tych pół w bazie.
baza składa się z numeru kolejnego, kodu produktu, ceny produktu - czy mógłby mi ktoś pomóc w napisaniu takie skryptu? będę bardzo wdzięczna, bo jestem chora i nie umiem się skupić a potrzebuję coś takiego smile.gif


pozdrawiam,

Ola
olcia
NIE POMÓGŁ winksmiley.jpg

chodzi o to żeby wszystkie komórki były od razu wyświetlone i możliwe do edycji a nie każdy osobno, tego własnie nie chciałam robić ;(
Seth
Polecam 30-dniowy trial bardzo dobrej aplikacji http://www.navicat.com/detail.php3
arogancik
jeśli masz baze danych MySQL, to polecam ci "MySQL Control Center" do sciagniecia ze strony MySQL
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.