Witam winksmiley.jpg

Jestem w trakcie budowy pewnego serwisu (na silniku wordpressa) i mam problem z jedną rzeczą... Otóż chciałbym aby użytkownicy, którzy dodają nowy wpis mogli dołączyć plik wideo albo audio. Dodam że do dyspozycji jest serwer dedykowany. Myślę że trzeba to zrobić na takiej zasadzie:

Podanie lokalizacji pliku - > wysłanie go do konwertera ffmpeg -> zapis pliku na serwerze -> odczyt przy pomocy odtwarzacza flash.

Problem polega na tym że w sieci ciężko znaleźć jakiś poradnik jak zrobić coś takiego... jak ma to wszystko wyglądać itp. Czy możecie mi coś polecić? a może umielibyście stworzyć taki skrypt? Dziękuje i pozdrawiam smile.gif



Witam ponownie smile.gif

Widzę że mój temat jest chyba dosyć trudny, bo nikt nic nie pisze... sad.gif Tak czy siak w sieci znalazłem bardzo ciekawą rzecz:
http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=11179&page=2
Teraz wystarczy to połączyć ze stroną i serwerem. Czy ktoś ma pomysł na przykładowy kod (upload do konwertera) Po przemieleniu przez konwerter plik powinien zostać zapisany na serwerze a jego ścieżka przekazana do odtwarzacza flash. Dobrze to rozumiem?