Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wersjonowanie aplikacji [Seth]
Forum PHP.pl > Wortal > Artykuły
scanner
OPinie i dyskusje na temat artykułu "Wersjonowanie aplikacji"
cagrET
Świetny artykuł. Szkoda tylko że go nie przeczytałem 2 lata temu, bo by mi się bardzo przydało smile.gif Ale i tak kilka ciekawych pomysłow jest które mam zamiar zacząć stosować
reViVer
Fajne jest to smile.gif
wassago
od siebie dodam, ze <minor> moze byc liczba parzysta lub nieparzysta - parzysta oznacza cos innego niz nieparzysta. niestety nie pamietam o co sie dokladnie rozchodzilo ale cos o stabilnosci wersji.

edit:

o! tak jak napisal shima
shima
parzysta - stabilna,
nieparzysta - rozwojowa
vide: wersje kernela
Paul
Sry, ze sie czepiam, ale Develop[b]e jest chyba bez e.....

(jak co sprawdzalem >> develop develope
sama ilosc wynikow powinna wystarczyc winksmiley.jpg )
Nalfein][WR
Skoro się już czepiamy tongue.gif, to:
- pisze się release, a nie relase.
- zlepki przysłówków i innych wyrazów, zwłaszcza wszelkie nowotwory słownikowe pisze się razem (podschemat, podetap nie "pod schemat")
- dlaczego "umówna", a nie "umowna"?

Jakby co to Paul zaczął tongue.gif
Seth
Dzieki za info.

Cytat
[WR"]Jakby co to Paul zaczął tongue.gif

Jak ktos wskoczy do kotla z kwasem solnym tez pojdziesz jego tropem ? aaevil.gif
Medicom
Przyda się taka porada. Właśnie pracuję nad galeria zdjęć i napewno skorzystam tego typu oznaczeń. W tej chwili mógłbym określic swój projekt jako "GALERIA 2.1-RC". Jak by ktoś chciał przetestować ten projekt to proszę o info, a z pewnością go udostępnie do testów. Opinia innych napewno mi pomoże dopracować projekt i zmobilizuje mnie do dalszego działania. 8)
sobstel
artykuł krótki, konretny i co najważniejsze przydatny. tak trzymać!
broU
przydatne ... nie dużo do przeczytania , a tyle konkretnych wiadomości (:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.