Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [szukam]skrypt galerii zdjeć+logowanie
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
maximo
- mam stronę xyz.pl
- chcę zrobić galerię zdjeć na subdomenie galeria.xyz.pl

Skrypt musiałby spełniać warunki:
- user wchodzi na mój adres: galeria.xyz.pl,
- po wejściu na tę stronę ma zbiór kategorii galerii (kazda kategoria to np jego dane), np kasia i tomek
- i teraz żeby mógł obejrzeć daną galerię/kategorię musi się zalogować na dane, które mu podałem
- tym samym ja musiałbym tworzyć wczesniej konto w PA i nadawać takie a nie inne hasło danej kategorii/galerii

Jest jakiś gotowy skrypt spełniający te wymogi? A może chcielibyście coś prostego za niewiele zrobić?
Bella21
Coppermnine gallery
trucksweb
z tego co sie orientuje, ale moge sie myslic to galeria coppermine nie oferuje mozliwosci zabezpieczenia haslem danej kategorii ?

taki uzytkownik bedzie mial dostep do wszystkich, chyba ze zrobisz to na grupach. Grupy sa obslugiwane.
Cytat
Skrypt musiałby spełniać warunki:
- user wchodzi na mój adres: galeria.xyz.pl,

-to nie nic wspolnego ze skryptem, a z kongiguracja subdomeny na serwerze. pomyliles pojecia
maximo
To chyba Ty się mylisz. Może nie napisałem tego jednoznacznie, ale tyle to kumam, że subdomena załatwi to gdzie będzie wyświetlany skrypt. Ja tylko nakresliłem, że skrypt będzie pod subdomeną. Chodzi mi o to, żeby kategorie można było zabezpieczyć hasłem (strona fotografa - wesela etc)
Bella21
Tak jak mówiłam, the coppermine gallery powinno spełnić twoje oczekiwania.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.