Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pomoc w skrypcie
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Skrypty forum
micferrari
Witam
wiem że jestem nowy ale do poniedziałku muszę zrobić forum internetowe które ma zawierać elementy JavaScript, CSS, PHP panel administracyjny( czyli ma mieć użytkownika admina) i rejstrację/logwanie

Znalazłem takie to forum(naciśnij) tylko muszę je mieć po polsku i nazwy plików i folderów żeby były po polsku np. rejestracja.php jakby ktoś mógłby mi to zrobić byłbym bardzo ale to bardzo wdzięczny chyba że macie jakieś takie forum które spełnia te wymagania jest po polsku i jest przejrzyste czyli pliki są nazwane normalnie abym się połapał i w miarę proste nie skomplikowane forum chcę zrobić o rowerach ale to już sam je dostosuje
pozdrawiam i liczę na waszą pomoc
pedro84
Ale co za problem napisać? Jak chcesz dostać ocenę/zaliczenie jak nie potrafisz napisać? Chcesz, żeby Cię taki lekarz leczył?

PS Wcześnie się obudziłeś smile.gif

Cytat
ktoś mógłby mi to zrobić byłbym bardzo ale to bardzo wdzięczny

W takim razie powinno wylądować na giełdzie. Jaki masz budżet?
micferrari
Cytat
Ale co za problem napisać?
no właśnie nie problem tylko mało czasu dlatego chciałem żeby ktoś przetłumaczył mi to forum a ja bym je przerobił
pedro84
No to...przetłumacz i przerób? Chyba nie myślisz, że ktoś będzie poświęcał swój czas w imię źle rozumianego altruizmu? Twoje zaliczenie, Ty pracuj.
ayeo
Witam!

Nie odrabiamy niczyjej pracy domowej. Piszesz nie w tym dziale. Tytuł Twojego tematu jest beznadziejny i niezgodny z regulaminem. Każdy się domyśla, że pisząc na forum szukasz pomocy. Nie pozostaje mi nic innego jak temat zamknąć. Potem usunę.

Pozdrawiam!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.